Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Co?Serio?O kurcze - zasmiala sie Evelyn.
-Hmm..a nie mozna jednorazowego wstepu?Wiesz..vipem to nie jestem i nie wiem czy mi to przypadnie do gutu - zasmiala sie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-z tego co wiem to te imprezy są dla członków VIP -powiedziałam
-ale jak chcesz mogę się dowiedzieć coś więcej -powiedziałam , w sumie odkąd przyjechałam do miasta to korzystałam z tego klubu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Mozesz sie dowiedziec..albo czy mozesz zabrac ze soba jednoroazowo goscia.. - zamiala sie Ev.Wtedy sobe zobacyz jej sie spoba i moze wykupi członkostwo jelsi nie ebdzie cholernie drogie.Ona przecietniaczka a nie miliarderka xd
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne zapytam nie ma problemu -powiedziałam i napiłam się drinka
-czyli jesteś chętna na takie sex imprezki ?-spojrzałam na przyjaciółkę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-nie wiem.Nie byłam na takej.Dlatego chcałabym iśc na jedna bez zadnych wiekszych deklaracji itp - powiedziala Evelyn i dopila drinka.
-Wiesz..zobaczyc co i jak i jelsi sie spodoba to czmeu nie chodzic czesciej..a jesli nie to nie..proste.. - dodalaz usmiechem.Wstala z lozka.
-A teraz zbieram się..ale zdecydwanie bylo fajnie.I kiedys mysle ze to powtorzymy - dodala weoslo i zaczela sie ubierac
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-pewnie , zawsze jesteś tu mile widziana -powiedziałam
-możemy umówić się na luch w przyszłym tygodni i wtedy powiem Ci co i jak z tą imprezą -powiedziałam i patrzyłam sobie jak się ubiera była mega seksowna
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O pewnie..wiec sie zdzownimy..albo lepiej ty zadzwon jak juz ebdziesz miala info - powiedziala Evelyn.
-A teraz znikam..dzieki jeszzcze raz - pocałowala ja sobie a potem pojechala do domu
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Claire pożegnałam przyjaciółkę zabawiła się jeszcze ze swoim wibratorem i poszła spać. Rano wzięła szybki prysznic kazała ogarnąć gosposi swoją sypialnie. Pojechała na miasto
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic gdzie jeszcze zabawiłam się sama ze sobą po cudownym orgazmie poszłam się położyć spać. Rano zamówiłam sobie masażystę , który zajebiście mnie wymasował i wygrzmocił . Po 5 orgazmie miałam dość. zapłaciłam za usługę wzięłam szybki prysznic wyszykowałam się i poszłam zjeść śniadanie , a później pojechałam do firmy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyszly do sy;ialni Claire.Ev sorzystala z lazienki a potme juz syzbciutko do łozka do spania.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Claire też się ogarnęła i poszła spać. Była zmęczona , ale bardzo zadowolona z tego wieczora z Evelyn.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A nastepnego ranka..późnego ranka..jak dziewczynyw stały, zjadł sniadnako, pogadaly chwile i Evelyn poszła do domu
Awatar użytkownika
47 lat
164 cm
victoria's secret
bizneswoman
wdowa
w grobie
Meksyk

Post

Przyszli do sypialni , Claire jeszcze się umyła i wszyscy poszli spać po upojnym wieczorze.
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

A z rana jeszcze oczywiscie tak jak Jason mówił, skorzystał z okaji i byl serio szybki numerek a potem musial juz leciec jeszcze do domu i do roboty
Awatar użytkownika
38 lat
168 cm
policja
agentka wydziału narkotykowego
singielka
brak
Chicago/Atlanta

Post

No A evelyn zostala, zjadla sobie sniadnako ejszcze z laire, poobgadywaly Jasona i tez sie zawinela do domu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Claire Peterson”