ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A no.fajnie..potem trzeba wrocic do pracy..ale potem pomysl ze sie wybawimy na weselicu mojej przyjaciolki - usmiechnela sie maja na mysli slub Iana i Margot.W koncu zgodzil sie z nia pojsc.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-więc mamy sporo planów przed sobą -powiedział i puścił jej oczko
-miło że są one wspólne i będziemy się częściej widywać -powiedział bardzo zadowolony. Napił się winka i zaczął masować jej stopy.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A no..tez sie ciesze - usmiechnela sie Jas.
-Dziekuje.. - powiedziala.Bo masazyk super.Popijali wiec winko i rozmawiali.
W koncu jednak miala juz dosc masowania stópek.Odstawila pusty kieiszek na brzeg wanny i przysunela sie do Duarte.Usiadla na jego udach i zaczeła raczka masowac jego fiuta.WPila se w jego usta
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-oj ktoś nabrał ochoty na mnie -powiedział zadowolony co jak co ale on zawsze miał ochotę na nią. Po chwili jego pała stała na baczność .
-wskakuj Mała i zacznij ostrą jazdę -powiedział pocałował żarliwie jej usta
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj chyba nie dziwota.Jestes tu ze mna akiem nagi - zasmiala sie Jas.
Po chwili nabila sie na jego twardego chuja.Jeknela czujac jak sie w niej zagłebia.
-Och tak...bosko - wydyszałą z sumiechem a potem juz zaczeła sie na nim poruszac.Na tyle zybko na ile pozwalala jej niemalze cala wanna wody xd
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o tak Kocico idealnie -powiedział niesamowicie nakręcony na nią. Czuł jak jej cipka chciwie zaciska się na jego kutasie
-ale cię taką uwielbiam -zaczął pieścić jej piersi , całował jej szyję złapał mocniej za jej pośladki i nabijał ją na siebie do końca.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Ocierala sie cyckami o jego mokra klate.nabijala sie na niego głeboko po same jaja i jecała z rozkoszy.Całowała sie z nim od czasu do czau.Czasem calowla ajego szyje i klate.Rekami blazila po jego klacie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Złapał ją za piersi i zaczął je ssać na przemian. Było mu cholernie dobrze czuł jak jej cipka coraz mocniej zaciska się na jego fiucie
-o tak Kochanie idealnie -powiedział i spojrzał w jej oczy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A mial za co sciskac..lubila jak sie bawil jej piersiami.Nie przestawala sie na niego nabijac dyszac i jeczac.
-Ach tak...jestes boski Duarte... - wpila sie w jego usta.Rekami bladzila po jego klacie.No uwielbiala tego faceta
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a ja Ciebie Skarbie -złapał ją mocniej za tyłek i nabijał ją na siebie jeszcze gwałtowniej.
-o tak !-jęknął czuł jak nie wiele mu brakuje
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Złapała się dłońmi o jego ramiona i poruszała szybko i po chwili doszła.glosno krzyknęła czując cudowny orgazm rozchodzący się po jej ciele
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

On chwilę po niej szczytował. Złapał mocniej za jej pośladki.
-o tak Piękna -pocałował jej usta
-tak to ja mogę spędzać wieczory -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj.. ja też ale wiesz..vzasme trzeba malej razlaki bo inaczej byśmy się zanudzili- zaśmiała się i poczlowala go jesscze raz namiętnie i dłużej.
-wychodE -wstała z niego a potem wyszła z wanny. Wytarła się i poszła do pokoju nago.tam złożyła na siebie tylko jedwabna którą koszulkę do spania i wlazła do lozka
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

On wyszedł ogarnął łazienkę spuścił wodę i nagi poszedł do łóżka. Położył się obok niej
-masz rację rozłąka też jest potrzebna wtedy mam jeszcze większą ochotę na naszą bliskość , twój dotyk , twoje pocałunki -powiedział i przytulił ją do siebie i poszli spać
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wstali rano wyspani. Nie obyło się bez szybkiego numerka.a potem zamówili sniadnako do pokoju. Q tym czasie się ubrali.gdy je zjedli przy miłej rozmowie spakowali się I opuscilu pokój.czas na powrót powrót domu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Walker - Stadnina koni”