Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj to wiem kochana..kazdy facet tak ma - zasmiala sie.
-Ach..no widzis.z.bo Owen zajety a reszta..fakt.. moz ebyc ciezko - zazartowala.
-Ale spkojnie.nie ma co na sie..ja przyjdzie pora to sam sie znajdzie ten odpowiedni.Wierz mi.Ja na sile nie szukalam - dodala
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-no pewnie , że tak mam teraz czas na korzystanie z życia -powiedziałam wesoło
-trochę zaczęłam eksperymentować w łóżko i powiem , że powoli się w to wkręcam więc polecam -puściłam oczko do przyjaciółki
-a Ty masz z kim to już na pewno będzie jeszcze lepiej -napiłam się drinka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eksperymentowac cyzli co? - zapytala ciekawa.No moze akurat cos jej podjdzie za rada przyjaciółki wyprobuje to i owow z Owenem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-różne zabawki , stroje od czasu jakaś impreza maskowa gdzie nikt Cię nie poznaje tylko chodzi o dobrą zabawę i seks -powiedziałam
-z tego co wiem w Tree Hill też odbywają się też takie imprezy -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aaa no tot ak..powiem ci ze ostatnio bylismy na takiej sex imprezie..pierwszy raz ae bylo cakiem..interesujaco - powiedziala Jenn.
-U znajomej..choc to nie na jakas wiesz wielka skale bylo - dodala
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zdecydowanie musi być to nieźle podniecające -powiedziałam i na samą myśl zrobiło mi się gorąco
-poza tym masz z kim chodzić na takie imprezy to jeszcze lepsze doświadczenia między wami w łóżku
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Owszem..choc wiesz..jak sie jest samemu..to masz wieksze..pole do poisu..z parze jednak wiesz..musisz miec zfode - zasmiala sie.
-Ale woszem..dowiedzialam sie ze Owen jest..otwarty na takie zabawy..ja tez wiec..jest super - dodala
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-no wiesz na razie się bawię i nie ograniczam , ale takie życie w końcu się nudzi -powiedziałam
-to bardzo dobrze , że jest otwarty możecie sobie co nie co popróbować -powiedziałam i napiłam się drinka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Owszem..poki jestesmy mlodzi bawimy.na inne wieksze zobowiazania i powazne zycie bedzie ejszcze czas - powiedziala jenny.DOpila drinak
-Idziemy chwile potanczyc?Czy nie masz ochoty? - zapytala Jenny
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jasne , chodźmy na parkiet-powiedziałam dopiłam drinka i z przyjaciółką poszłyśmy poszaleć na parkiecie
-nie pamiętam kiedy tańczyłam -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po tancach wrócily do paru.ZAmowily drinki, poplotkowaly jeszcze cheila apotem sie rozeszły do domów.A przynajmiej Jenny
ODPOWIEDZ

Wróć do „TRIC”