Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-I doskonale - pocałowął jej usta.-Hmm..to tak jak i mnie twoje Mała..moja bogini - usmiechnal sie i wuswobodzil piersi ze stanika i dobral sie do nech pieszczac i lizac, ssac sutki na przemian[/color]
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się pod nosem. Cudowny był i idealnie się zajmował nią i jej ciałkiem.. ale to miejsce i to wszystko..
-Kochanie.. strasznie jestem napalona...-uśmiechnęła się do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

oderwal sie od jej piersi.
-Ach..ok ok..wybacz.. - zasmial sie i pocałowal ja.
-Wypnij ten sexy tylek - powiedzial i rozpial sponie..spuscil z gaciami w dół.ja sie obrocila to chwile jedna reka wymasowal jej cipke, druga swojego chuja az w koncu w nia wszedl od tylu
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Obróciła się do niego tyłem i tylko czekała aż w nią wejdzie w końcu i zacznie ją posuwać..
-Oo tak, Ian.. Occhhh!-mruknęła i mocniej się złapała biurka, zaparła się na nogach..
-Tak, kochanie, właśnie tak.. -wydyszała, jej ciało obijało się o ten mebel xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No nie mieli tu wiele czasu..a pracownicy jednak byli wiec kto wie czy nagle cos nie beda chcieli xD
Trzymał ja mcno za biodra i wchodzil w nia po same jaja.Raz po raz..czul jka jest mokra...strzelil jej klapsa i dalej posuwal pracujac rytmicznie biodrami
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Przestawili trochę to biurko, bo tak ja mocno posuwał że aż odjechało.
-Ooo fuck me, ochhh... ian! - krzyknęła w końcu więc złapał ją za usta i przytknął je by nie była tak głośna.. to ja nakręciło chyba jeszcze bardziej. Mocno i spazmatycznie zacisnęła się na jego chuju.. jej miednica i nogi drżały. Dawno nie miała takie orgazmu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No coż..musi chyba je przytwierdzic do podlogi.Albo peiprzyc sie next time opieraac ja o sciane.
-Poczul to..Kilka razy jeszcze mocno pchnał, zacisnal mocniej reke na jej udzie..moze nawet nieco za mocno i doszedł mocno ja zalewajac.Wyszedl z niej a sperma od razu wyciekla jej po udach.Obrocil ja ku sobie i wpil sie w jej usta namietnie z jeyczkiem.Posadzil na skraju biurka i ejszcze wsadzil w nia palce strzelajac jej dodatkowo palcóweczke az znow nie doszła
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Odwzajemniła pocałunek ochoczo, a potem już się niczego nie spodziewała. Więc aż pisnęła jak zapodał jej ta palcówkę. Zawyła, w pierwszej chwili złączyła uda, przymknęła oczy..
-Fuuu-uuuuuuu-uuuuckkkkkk...- zawyła głośno czując jak ja maltretuje palcami.. pisnęła gdy znowu doszła i dyszała głośno, jej cycki unosiły się szybko od przyspieszonego oddechu. Przyciągnęła go do siebie i pocałowała ostro jeszcze raz..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jak znow doszła zabral palce.Oblizał a potem juz sie z nia całował.
-Moja bogini..ach..jeszcze jakies zyczena czy idziemy jesc? - zasmial sie i odsunal by podciafnac gacie, ubrac koszuke..jej podal jej ciuchy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oddychała głośno siedząc na tym biurku..
-Idziemy jeść.. - powiedziała i spojrzała na niego. Nie spodziewała sie takiego seksu, normalnie zaskoczył ja i to mega.
Wytarła swoje uda chusteczka, ubrała sukienkę i siadła sobie przy stoliku..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A on popraiwl biurko..doprowadzil wszykto do porzadku na biurku a potem przysiadl sie do niej.
-Smacznego - zabrali sie z ajedoznko.
-DLugo dzis w pracy jestes? - zapytal.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Smacznego...- powiedziała miło.
-Bede koło 16, bo mam spotkanie ostatnie o 15, od jutra już robię sobie wolne. Muszę odebrać suknie i podopinac wszystko na ostatni guzik...- powiedziała wesoło. Cieszyła się tym ślubem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-TYHm..okey.. - pkiwal glowa.
-Ja nie wiem jak sie ogarne.w sumie..tutaj siedze do 15 ale eszcze wiesz..chcialem troche nadgonic z tmy nowym zleceniem z MarIana - dodal.Bo pewnie jedno auto akurat robli.
-Super..mam gdzies cos pomoc?jechac? - zapytal.[
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Dobrze kochanie, to daj znać jak ruszysz do domu to podgrzeje kolacje.. - powiedziała I uśmiechnęła się słodko.
-Nie, nie..nic nie musisz pomaga. Wszystko już mam prawie załatwione...- dodała.
No i co? Zjedli sobie, pogadali o tym zleceniu dla Mariana i potem ona pojechała do domu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A on ejszcze popracowal i potem tez do domu.Nastepne dni minely juz na przygotowaniach totalnych do slubu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hot Wheels Repair Shop”