Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

W miarę jak kolejka powoli podjeżdżała do góry, to jakoś całkiem spokojnie siedziałam, ale jak już ruszyła pełną parą, to trzymałam się mocno uchwytów i piszczałam coraz głośniej, czując jak serce łomocze mi w piersi.. Co jakiś czas zerkałam na Coltona, ale to jak kolejka zwalniała, bo poza tym okropnie krzyczałam xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

A ja sobie grzecznie siedziałem i co jakiś czas zerkałem na Katinę. Kolejka jak kolejka , ani mnie nie przerażała , ani nie bawiła chyba wyrosłem już z takich zabaw. Więc sobie siedziałem i nikomu nie przeszkadzałem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Po jakiś 15 minutach grozy kolejka zatrzymała się na stacji początkowej i ludzie zaczęli wysiadać. Więc z Coltonem też wygramolilismy się z wagonika.
-Jak Ci sie podobało? Gdzie idziemy teraz?-zapytałam i spojrzałam na niego z uśmiechem, mi oczywiście bardzo się podobało.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-może być -powiedziałem i spojrzałem na Katinę. Wysiedliśmy z wagonika .
-możemy iść na diabelski młyn, albo po coś słodkiego do jedzenia , jak wolisz -powiedziałem i stanęliśmy tak żeby nikomu nie przeszkadzać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To co? Najpierw coś słodkiego, a potem na diabelski młyn?-zapytałam i spojrzałam na niego z uśmiechem, wzięłam go za rękę i pewnie poszliśmy po jakieś gofry i watę cukrową, a potem na diabelski młyn od razu xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Maze i Charlie przyszli sobie tutaj na kolejkę górską, oddali odpowiednie bilety i wsiedli do wagonika..
-Będziesz krzyczeć?-zapytała Maze z rozbawieniem i cmoknęła go. A potem rusyzliiiii :D
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No jasne..przeciez to taaakiiee straszne - wyszczerzyl sie a potem juz jechali..trzeslao nimi na wszysktie strony..kiedy zjezdzlai w dol czy robili petle Charlie glosno krzyczal ale jakies cos typu Juhu! nie ze sie darl ze mstraszne xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to sobie jechali i jechali, w sumie kilka razy całą kolejkę się tam objeżdżało, no i krzyczeli w niebogłosy jak jakiś fajniejszy zjazd czy coś.. Ale to krzyki radości raczej.
W końcu kolejka się zatrzymała i wysiedli..
-Jezu, cały świat mi drzy..-zaśmiała się, bo jednak od tych drgań na kolejce, teraz też było czuć mocno.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no..dodatkowy bonus..to co? Chcesz usiasc czy co dalej?Samocodziki? Diabelski mlyn? Dom stracow? - zapytal rozgladjaac sie dookola
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Bawimy się dalej..-powiedziała i uśmiechnęła się do niego szeroko..
-Albo samochodziki.. Albo nie wiem ta wielka karuzela..-powiedziała z uśmiechem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyszli więc sobie na rollercoaster.-lepiej teraz niz jak cos zjemy - zasmial się.ODstali swojew kolejce a potem wsiedli do wagonika.Przejażdżka byla fajna, ekscytująca i szybka.Wiec po kilku munutach wysiedli z zadowoleniem na ustach.
-Jak ty wygladasz kobieto..popraw suie - zasmia sie i zaczal poprawiac ej wlosy bo miala w tkaim nieladzie ze hej xd
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zaśmiałam się kiedy zeszłam z kolejki
-oj bez przesady nieraz gorzej wyglądałam poczochrana przez Ciebie -powiedziałam i wytknęłam mu język
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..to fakt..ale teraz jestes wsród ludzi Mała - klepnał ja w tylek smiejac sie.
-To co?Diabelski my na koniec?Czy chcesz cos ne wiem..przekasic wczesniej?Prowadz - dodal z usmiechem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Poszli jeszcze na diabelski młyn
-to po atrakcjach może wpadniesz do mnie na drinka ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”