ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No Ian to tak spal..czujne w sumie bo no jednak rózne rzeczy sie moga zdażyć wiec...srednio sie wyspał ale co tam.Przynajmniej nie przeoczył jak sie wschód zaczął.
-Kochanie...pobudka..patrz! - usmiechnął się gapiąc jak sloneczko fajnie wschodzi
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przytuliłam się bardziej do niego.
-za chwilkę -powiedziałam sennym głosem.
-już wstajemy ?-spytałam i powoli zaczęłam otwierać oczka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ej Skarbie..za chwilke to ci wschód zniknie - zasmial się i pocałował ja czule.
-No patz jak jest zajebiscie...idelany moment - bjął ją mocniej bo no w sumie tak rno to super ciepło nie było hehe
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i spojrzałam w jego oczka.
-ten widok zawsze jest zajebisty -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego , a dopiero po chwili spojrzałam na wschód słońca.
-chyba zaraz się zbieramy , co?-spytałam bo jednak trochę zmarzłam.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem..ale skoro jest okazja to trzeba korzystać - powiedział Ian.
-Tak..5 minut i spadamy..trzeba cos zjeśc no i sie ogrzac bo kurde..wcale tak ciepło to nie jest tak w nocy i rano - stwierdził.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to pewnie przez wodę -powiedziałam i przytuliłam się do męża. Patrzyłam na wschód słońca , po czym wstałam i zaczęłam składać z Ianem koc , wzięłam kieliszki i butelkę
-czas na dobre śniadanko -powiedziałam wesoło
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No pewnie tak..bo od wody weje - pokiwał głowa a potem pozbierali wszystko i poszli do domku.
-Aha..dobre sniadnako i nie wiem..mała drzemka?Wcale sie nie wyspałem na tmy piachu - zasmial sie i poszli
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszli wiec cała ferajna na plaze.Nie bylo jakos super duzo ludzi wiec fajnie.Rozlozyli sie gdzies niedlako wody by nie musli chodzic kilometry.Matty od razu zabral sie za dmuchanie wszelkich pierdół a czasie jak Jutrine rozbierala dzieciaki i smarowala kremem itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Na szczęście w domu też mieszkali przy plaży wiec dzieci zaznajomione z wodą i zasadami zachowania.. ale.ofc bliźniaczki już stały na brzegu i piszczały jak fala przychodziła i im moczyla nóżki.. więc uciekały do Justine i się do niej tuliły.. a Luca się z nich śmiał.
-Zawsze to samo...- zaśmiała się do Mattyego.
Mieli też mnóstwo zabawek do piasku więc zaraz się zaczęło lepinie zamków.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Zawsze..ale co..jesrt smiesznie - zasmial sie Matty
-to co?Luca..idzimey poplywac..potem wezmiemy dziewczynki - dodal i wziali t ajkis materac albo jakies kolo czy innego dmuchanca itp wiec mial chwile dla synka by sie pobawili
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tak, tak, idżcie, a my się tu pobawimy.. -zaśmiała się.. No i one sobie zostały na brzegu i lepiły w piasku zamek. Oczywiscie wyglądało to jak kupa piasku po prostu.. Ale to mało ważne..
A potem jak Matty wrócił, to wzięli oboje bliźniaczki do wody trochę, a Luca pilnował rzeczy na kocu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No dziewycznki mialy sporo frajdy bo troche w wodzie, troche na jakims materacu czy pontoniku wiec ogolnie duzo frajdy zaonczonej potem skakaniem przez fale.Wiec im troche zajelo ale w kncu wrcili na koc by sobie cos tam przekasic.
-Ach..fajnie..kurcze serio jest fajnie..plaza jak plaz.a..ale tak jakos..czuje sie wakacyjnie - zasmial sie Matty popijajac wode a poetm sobie zjadl bananka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Zawsze to inne miejsce.. Nieważnie że nie daleko, ale oddechu trochę jakoś.. -zaśmiała się.
-Myślałam, ze będzie gorzej z nimi.. -dodała z rozbawieniem. Cmoknęła go nad tym jedzeniem, a potem faktycznie pokarmiła reszte czy tam im jakoś pomogła..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A no..pewnie tak..wazne z enie w domu..to inaczej - zgodzil sie z nia .No i co?POjedli, dalej sie pobawili w sumie dos dlugo byli an tej plazy wiec potem dopiero jak sie zebrlai do domk to po to by sie ogarna ci pojsc sobie na jaka obiado-klacje porzadniejsza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Charleston”