Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jęknęłam kiedy strzelił mi klapsa. Moja cipka coraz mocniej pulsowała. Kiedy wszedł we mnie od tyłu zdecydowanie to było to , idealnie tam pasowało , czułam go jeszcze bardziej. Wypięłam się mocniej w jego stronę
-zerżnij mnie Jeremy !-powiedziałam seksownym głosem i poddałam się chwili
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Taki właśnie miał zamiar, warknął na jej słowa i przyspieszył jeszcze swoje ruchy, co chwilę ją tam zdzielał po tym wypiętym tyłku i mocno napierał na nią.. Pociągnął ją za włosy i pocałował jej usta zaborczo, a potem już coraz mocniej i mocniej dopychał się w niej.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jęczałam i krzyczałam z rozkoszy. Zdecydowanie takie tempo mi odpowiadało miałam wtedy najwięcej doznań. Odwzajemniłam jego pocałunek i sama zaczęłam go całować.Przyjmowałam go całego w sobie moje ciało było pokryte kropelkami potu. Było mi cholernie dobrze , a moja cipka coraz mocniej zaciskała się na nim
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rżnął ją mocno i skutecznie, widział jak reaguje na jego kutasa i jego ruchy.. Nie przestał ani na chwilę, a gdy poczuł jej orgazm to jeszcze ją chwilę posuwał, a potem wyszedł z niej, dorwał się znowu ustami do jej cipki, a gdy znowu doszła, to dopiero do niej wrócił i ostro jechał aż do finiszu, kiedy to znów z niej wyszedł i trysnął na jej piersi i brzuch z błogim uśmiechem na twarzy..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jęczałam i krzyczałam jego imię z rozkoszy. Och tak zdecydowanie był to zajebisty seks. Kiedy doszedł na mnie zlizałam z siebie jego nasienie.
-mogłeś skończyć w moich ustach -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem
-co jak co, ale bawić się potrafisz Jeremy -powiedziałam i oblizałam jego pałę czyszcząc ją z jego soczków.
-mam nadzieję , że jeszcze nie raz na siebie wpadniemy -powiedziałam wytarłam swoje piersi i brzuch.
-masz ochotę się pokąpać w basenie ?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiał się..
-Spokojnie, jeszcze nie wszystko stracone... - powiedział i pocalował ostro jej usteczka i uśmiechnął się szeroko..
-Mam nadzieję, że gdzieś Cię jeszcze dopadnę.. -pomachał brwiami..
Ale skoro się tak dobrze bawili, to spędzili sobie resztę dnia razem, poszli się pokąpać basenie, a na noc też wpadł do niej, i co jak co, to wykorzystał te jej piękne usteczka..
A następnego dnia umówili się ze znajomymi, że pójdą na plażę, więc jak wstali, to zerżnął ją jeszcze raz ostro i wręcz brutalnie, a potem się umyli razem i poszli do całej ekipy w kuchni..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa do wynajęcia”