ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ooo Matty.. -mruknęła, było jej z nim doskonale.. Był jej najlepszym kochankiem. Całe ciało jej drżało, jego pocałunki były elektryzujące, jej sutki sterczały mocno niczym antenki..
-Oooch, skarbie, właśnie tak. -wydyszała, złapała go dłonią za tyłek..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

uwielbiał słuchac jej jeków, to jak jej dobrze.napieral na nia swoim całem dociskajc ja do sciany..wchodził mocno energicznie.głeboko raz po raz..dyszac szybko z przyjemnosci
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ahhh, ależ ja Cię uwielbiam.. -wydyszała taka nakręcona.. Bez opamiętania całowała każdy skrawek jego ciała, który była w stanie dosięgnąć. Mocno przypierał ją do ściany i wchodził w nią głęboko..
-Jesteś najlepszy Matty. - wydyszała, czując jak już jest blisko, zamknęła oczy i zacisnęła dłonie na jego ciepłej skórze..
-Oooo yeeesss! - zawyła..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I owszem..sex byl gorący i zmysłowy..i nie jakis tam byle jaki ro,znattyczny.Oboje zawsze cholernei siebie pragneli...NIe mogl sie juz opanowac czujac ja jest blisko naierał na nia juz bez opamietania dyszac glosno.Wbijal sie w nia raz po raz mocno dociskajac do sciany az ne eksplodowal..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ona go wręcz uwielbiała, byli idealnym połączeniem.. Tym tempem doprowadził ją do orgazmu, wiec mocno się na nim zacisnęła i jęknęła głośno, z błogim uśmiechem na twarzy. A potem dłuższą chwilą całowała jego usta namiętnie, oj ależ ona go kochała.. Oddychała szybko i głęboko, wpatrując się w jego przystojną twarz..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

doszedł tuż po niej.A potem ujuz ją lzej trzymał, wyszedłz niej i tlyko sie całowali jeszcze dłuzszą chwile, oddychajac eszcze szybko.
-Ach..mam najdlepsza zonę na swiecie.. - powiedzial.Oj tak..cieszyl sie ze to tak wszyskto wyszlo od przyjaźni do tego co mieli teraz.
-A teraz dp spania ty..bałamuciarko - zasmial sie i strzleil jej klapsa w tylek.Oplukal sie jeszcze raz i wyszedlz kabiny by sie wytrzec
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-A ja mam idealnego męża.. -powiedziała do niego wesoło i uśmiechnęła się, po czym jeszcze się doprowadziła do porządku, opłukała się itp. No i też wyszła i go pocałowała. Normalnie spałaby nago, ale że dzieci to ubrała majtki i koszulkę, no i poszła się położyć już do łóżka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ach te dieci..ale fakt..wlozyl gacie i poszedl do zloka.Wtulil sie w zonke i od razu niemalze zasnal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

A rano wstali więc przed dziećmi jeszcze, dokończyli większość pakowania, a potem tylko dziewczynki poubierali, poprzebierali itp. Poszli zjeść w kuchni śniadanie, no i po śniadaniu zapakowali się w auto i pojechali do domu xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Charleston”