ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ach..ty jedna...tobie sie nie da odmowic - zasmial sie.
-TYlko hmm...ja ci dam nawet gwiazde z nieba Skarbie ale lepiej...wiesz nie chcialbym chodzic z namiotem w spodniach albo z plama - zasmial sie.
-Ale..jelsi sie do mnie przysuniesz...to moje paluszki zadzialaja - powiedziala i zlapal za jej krzeslo przywuwajac ja bezceremonialne blizej siebie.By siedzieli obok, a nie naprzeciwko siebie.Pocalowal jej usteczka sobie a reka w jechal pod jej cukienke na jej cipke
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się, gdy ją tak przyciągnął i rozchyliła nóżki na boki..
-Oo tak, kochanie.. -powiedziała cichutko i pocałowała go przy stoliku, teraz nóżką jej było niewygodnie, ale złapała jego chuja w dłoń przez spodnie, bo już wyraźnie stwardniał..
-Ahhh, na finisz, wsunę się pod ten długi obrus.. -powiedziała z rozbawieniem i puściła mu oczko. Rozejrzała się dyskretnie dookoła, ale nikt nie zwracał na nich uwagi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jezu kobieto..jestes niemozliwa - oj ale tak..na sama mysl juz mu bylo goraco.Wiec sobie niby to prowadzili miła rozmowe a jego paluszki w koncu wemsknely sie pod jej ielizne w jej cipke.
Kiedy przyniesli deserki z mina niewiniatek podziekowali.
-Jestesmy..nienormlani - zasmial sie i ugryzl rureczke.Caly czas piesczac cipke zonki
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się na jego słowa i oblizała łyżeczkę z lodami..
-Yhm, nie wiem, o czym mówisz.. -powiedziała wesoło, chociaż widziała już wzrok kolesia z sąsiedniego stolika, który mówił sam za siebie.. Parsknęła śmiechem i nadal sobie masowała jego chuja, czując jak staje do pionu, a przy tym lizała lody, nie zwracając uwagi na ludzi dookoła.
-Daj spróbować rurki.. -powiedziała i wystawiła usteczka w jego stronę, niech ją nakarmi xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wypieprza nas stad, aresztja i deportuja - zasmial sie eh...no nie dlao sie oderwac d niej wzroku.jego chuj szybko twardnial.Oj tak..zecydowanie nie bedze umial dlugo trzymac odniecenia.
-Prosze bardzo..wymianka - on chetnie sprobuje lodzików.Wiec podał jej rureczke..oj tak..wygladlai na baaardzo zakochanych
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Wymienili się deserkami, po czym pocałowała jego usta zaborczo i z dużą ilością języka, ależ sama się na niego nakręciła..
-Wait for it.. -mruknęła, po czym się rozejrzała i dyskretnie wsunęła się z krzesełka pod stół, i schowała się pod obrusem, na szczęście był długi..
Dobrała się ustami do jego chuja, ależ to było podniecające, czuła dreszcze na jej ciele.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej nie..no wex.... - zasmial sie ale i tak wlazla pod ten stól.Rozejrzal sie dookola..co jak co byl..zestresowany xD
Pochylil glowe udajac ze cos tmaw telu przeglada czekajc na Margot i
-Ja pierdole...oc Skarbie....ach... - oj fakt..bylo to mega nakrecajace! czul ze zaraz dojdzie..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Czuła jak jest blisko, więc naprawdę dała z siebie wszystko żeby szybko poszło. Spuścił się więc w jej ustach, po czym ładnie go wylizała i wyssała do ostatniej kropli, po czym wyszła z pod stołu z kolczykiem w ręku, i mówiąc że znalazła..
Uśmiechnęła się do niego figlarnie i przelizała się z nim ostro już na powierzchni.
-Bosko smakujesz.. -powiedziała i uśmiechnęła się..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

BYła nieziemska.
-Moja wariatka - powiedzial Ian o pocalunku.
-Wybacz ze ja nie wleze pod stol..to juz by bylo podejrjarzane..nie mam klczyków - zasmial sie.
-Ale chdozmy stad..gdzies i cie sie odwdziecze jak trzeba -powiedzial
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”