ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyjechali do dość znanej restauracji gdzie serwowano dania regionalne. W tle leciała latynoska muzyka było gwarno i zdecydowanie bardzo gorąco. Dostaliśmy nasz stolik i kartę z daniami
-na co masz ochotę kochanie ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nie mam pojęcia co to wszystko znaczy.. -powiedziała śmiejąc się i spojrzała na Coltona. Ale zaraz wspólnymi siłami zamówili sobie jakieś spacjalności dnia dla spróbowania smaków i do tego jakieś winko itp.
-Wow, ale klimat.. -powiedziała z uśmiechem..
-Potańczymy potem? - zapytała wskazując na miejsce, gdzie ludzie pląsali w rytmach latino.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-pewnie , że tak jeśli tego chcesz kochanie -powiedział i ucałował jej dłoń na której nosiła obrączkę
-Kocham Cię -powiedział no i zabrali się za rozszyfrowywanie karty z daniami
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ja Ciebie bardziej.. -powiedziała z uśmiechem i spojrzała na knajpke..
-Kurcze, ale przyjemne miejsce.. -powiedziała, bo serio bardzo sie jej podobał klimat itp.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-tak , to prawda takie klimatyczne -powiedział i po chwili zamówili swoje dania. Były różne , żeby mogli popróbować tutejszą kuchnię no i zamówili winko. Po chwili kelner otworzył je przy nich i nalał mi do kieliszków
-to za co pijemy Kochanie ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Za naszą niezapomnianą podróż poślubna.. -powiedziała z uśmiechem i pocałowała jego usteczka nad stolikiem..
-Będziemy korzystać z tego urlopu ile się da.. -dodała z uśmiechem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemnił pocałunek
-pewnie , że tak Kochanie -powiedział
-w końcu mamy czas tylko dla siebie -uśmiechnął się i napił się winka
-a Ty jak czujesz się po ślubie ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Dokładnie, dawno nigdzie razem nie byliśmy, więc wykorzystamy ten wyjazd najlepiej jak się da.. -powiedziała do niego wesoło i pomachała brwiami..
- Hmmm, w sumie niewiele się zmieniło, ale kocham Cię chyba jeszcze bardziej. -powiedziała i pocałowała go czule.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a ja jestem szczęśliwy , że mam przy sobie tak cudowną żonę -powiedział i pocałował czule jej usteczka
-działasz na mnie niesamowicie Kochanie i zdecydowanie trzeba wykorzystać fakt , że jesteśmy tu razem i nikt nam nie będzie przeszkadzał -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-Nie martw się, wykorzystamy wszystko odpowiednio.. -powiedziała wesoło..
No i zjedli sobie pyszną kolacyjkę, a potem pociągnęła go na parkiet i już tańczyli sobie w gorących latino rytmach, ocierając się o siebie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Bardzo lubił takie rytmy zwłaszcza w takich miejscach , gdzie wszyscy wiedzieli jak się poruszać.
-boska jesteś -powiedział zpała za jej tyłek. Zaczął poruszać się przy niej w rytm muzyki
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ty też.. -powiedziała z usmiechem, bo miał świetne wyczucie rytmu i doskonale się im zawsze tańczyło razem. Poobmacywali się w tym tańcu jak to na latino przystało.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Pobawili si na parkiecie przez parę piosenek
-jak się bawisz Kochanie ?-spytał okręcił ją i przyciągnął do siebie.
-Kocham Cię Sara -powiedział patrząc w jej oczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Argentyna”