Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

David sobie smacznei spał.Dopiweo dluzszy szum wody itp z lazienki go obudzily, kiedy spal juz lzejszymsnem.Wstal wiec, widzac ze tamtej dwojki nie ma.Wzial cicuhy i podszeld do rzwi lazienki.
-Wylazic..koniec peprzenia.. - zawalil do drzwi
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oj, chyab nie szum wody go obudził xD
Ale skoro Chris ją zaciągnął to nie miała za wiele do powiedzenia, więc czerpała wiele przyjemności z tego poranka, a gdy doszła po raz kolejny to rozległo się łomotanie do drzwi. Otworzyła naga i rozpalona i wpiła się w usta Davida z pożądaniem, oj jak ona uwielbiała takie akcje.. Wywaliła Chrisa za drzwi i teraz zajęła się swoim mężem porządnie.
-Byłam niegrzeczna od rana, co mam zrobić dla mojego pana? -zapytała z niewinnym uśmiechem na twarzy..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No w ko... - zaczał ale , że Carla to sprytna laska to po chwili juz byl z nia w lazience a Chris na zewnatrz.
-Az ty..tak bez meza..tak meza zdradzac pod jego nosem... - zacmokal.
-nalezy ci sie porzadne lanie..a mnie porzadne obciaganie - powiedzial i wpl sie w jej usta
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No cóż na szczęście zdążył dojść wiec wcale nie był stratny... zgarnął swoje ciuchy i się ogarnął z grubsza... nawet się napił rodu bo był spragniony... potem poszedl fo kuchni by vos zjeść i tam czekał na te dwójkę by dołączyć na plaze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa do wynajęcia”