Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie wiem , to zależy kiedy by dzwoniła i gdzie by była -powiedziałam i spojrzałam na mojego chłopaka.
-ale masz rację teraz o tym nie myślmy -powiedziałam i chodziliśmy między regałami.
-możemy jutro coś razem ugotować
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- tak teraz nie myślimy o niej i o nikim innym. Ten wyjazd jest ucieczka of zmartwień i przyziemności wiec wiadomo o co chodzi. Skupiamy sie na nas i tyle - powiedzial i pakowali co trzeba do koszyka
- chyba mamy wszystko - popatrzył na zawartość zakupów
- no chyba ze masz jeszcze na cos ochotę to mów a to kupimy - dodal i sie uśmiechnął do niej
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wzięliśmy pewnie jakieś chipsy , może do oglądania jakiegoś filmu czy coś. Wzięłam też jakieś słodkości. Podeszliśmy do kasy , pakowałam zakupy do reklamówek , a Kyle zapłacił.
-to chyba wracamy do domku -powiedziałam do chłopaka , wyszliśmy z marketu i poszliśmy spacerkiem do naszego wynajętego domku.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Naciesz sie tym - powiedziala jeszcze co do tego pierwszego razu a potem juz jechali.ne wiem ile ale skoro to sąsiednie miasteczkot o moze z max 2h niecale nawet? wiec pewnie akis maly przystanek mogli se zorbic po droodze. Ale w koncu dotarli do Chester's MIlls i juz jechali wolnej przez centrum.
-Hmm..byles tu? - zawolala glosniej by ja slyszal.Ona nie byla
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chester's Mill”