Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

W poniedziałek rano Cass i Mike przyjechali na posterunek.
- ok to co? Może tam w przerwie jakiejś na lunch wpadniesz do mnie?albo bo nie wiem.. Ale.odwiedz mnie..będzie mi raźniej-powiedzisls po czym każdy poszedł w swoją stronę czyli ona do lab.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

On tam wrócił do siebie. Uzupełnił sobie trochę jakiś dokumentów a po 14 już czekał na nią przy wyjściu..
-ai jak? Zmęczona już? Masz dosyć pracy? - zaśmiał się. Wsiedli do auta i pojechali do domu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Cass i Mike pzyjechali do pracy i sie rozeszli kazde do siebie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Przyjechał do pracy autem. Zaparkował samochód i wszedł do budynku poszedł usiąść przy swoim biurku i zaczął pracę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A lily postanowila dzis zaskoczyc swojego ukochanego w pracy.Przyszła w porze luncvhu z jakas pyszna sałatką i pączkami xD Podeszła do biurka Noah.
-Dzien dobry panie władzo...czy miew apan przerwe na lunch ze swoja girl? - zapoytala milo sie usmechajac i machajac lekko opakowaniami z jedzonkiem
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Podniósł głowę z nad papierów kiedy usłyszał jej głos. Uśmiechnął się pod nosem
-cześć Piękna , jasne , że chętnie zrobię sobie przerwę z moją piękną dziewczyną -powiedział. Wstał od biurka i pocałował czule jej usta
-chcesz zjeść na posterunku czy może przejdziemy się do parku na świeże powietrze?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..mnie to ebz roznicy.ZAlezy bardziej ile masz casu..wec twoj wybór - odpowiedziala Lily a potem pcozekal an niego chwilke i pewnie poslzi do parku/rozpakowlai sobie jedzonko u niego/albo na jakiejs stolówce
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Dotarli do komisariatu.
-Ok..to ja znikam do domu i widzimy sie clkiem niedługo..pa - pocalowala go czule no i on polazł dalej do rpacy a ona poszła do domu
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Po 3 h wyszedł z pracy wsiadł w auto i pojechał do domu
ODPOWIEDZ

Wróć do „POSTERUNEK POLICJI”