ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Szybko doszła przy takich bodźcach, zawyła i spojrzała na nich z uśmiechem..
Pchnęła Val żeby się położyła na plecach i zeszła z Tonyego.
-Zerżnij ją.. -mruknęła, bo on jeszcze nie doszedł, więc miał okazję przelecieć jeszcze młodą. Jak tylko się w niej znalazł to Josie usadowiła się za nim, pieściła dłonią chwilę jego jaja, a potem dobrała się nimi do jego tyłka..
-Daj się temu ponieść.. -mruknęła mu do ucha i zaczęła stymulować jego prostatę, czuła jak się spina na początek, ale gdy się rozluźnił, to czekała na wielki finał.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Oj wiedziałam , że będzie grubo. Kiedy wszedł we mnie zawyłam. Wypychałam bioderka w jego stronę. Byłam napalona i zdecydowanie chciałam kolejnego boskiego orgazmu. Czułam jak ociekałam swoimi soczkami.
-ohh tak!!-jęczałam coraz głośniej
-Tony rżnij mnie,,,boskoo!-pieściłam swoje sutki
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Rozluźnił się kiedy Jose pojawiła się za nim. Skupił się na rżnięciu Valentiny.Było bosko , moje doznania zdecydowanie były jeszcze silniejsze . Poruszał swoimi biodrami. Patrzył na seksowną Val, oj tak idealnie się pieściła , Ręką zjechał na jej łechtaczkę i czuł że oboje zaraz będą szczytować. Doszedł w niej zalewając jej cipkę , wyszedł z niej i tryskał nadal swoim nasieniem na jej brzuch
-o to było coś -powiedział dysząc.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Posuwał mocno Valentinę, a kiedy w końcu doszedł, jego salwy nie miały końca. Jęknęła głośno na ten widok i jeszcze chwilę go pieściła, aż trysnął wszystkim, na jej brzuch i cycki.
-Bosko.. -mruknęła mu do ucha, a potem zabrała rączki i znalazła się nad młodą, zlizała z niej jego spermę, wpatrując się w jego oczy. Bardzo się jej podobało to ich spotkanie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to było boskie -powiedziałam do obojga. Dyszałam byłam mega zaspokojona.
-uzależnianie mnie od sexu -powiedziałam i spojrzałam na nich
-za każdym razem chcę więcej -patrzyła na Jose jak liże jej ciało ze spermy.
-spisałeś się Tony -uśmiechnęłam się figlarnie leżałam z rozłożonymi nogami
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-Ty jesteś boska Kochanie -powiedział i pocałował z pożądaniem jej usta.
-też was uwielbiam dziewczyny -powiedział
-dzięki Młoda -powiedział i patrzył na Jose. Oj strasznie go kręciła taki zachowanie. Strzelił jej klapsa w tyłek
-idealnie wyglądasz z moją spermą w ustach Jose-powiedziała przyciągnął ją do siebie i zaczął się z nią namiętnie całować. Rękoma objął ją za tyłek i przyciągnął ją do siebie na swoje uda. Złapał ją mocniej za włosy odchylił jej twarz i zaczął lizać całować jej szyję , dekolt i zatrzymał się na jej boski piersiach nie zwalniał uścisku z jej włosów. Oj pod jarała go i w sumie nie umiał się zastopować , żądza pożądania była silniejsza w sumie zapomniał o młodej skupił się na Jose jej doznaniach.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oj podobało się jej to ich spotkanie.. Wlazła więc Tonemu na kolana i oddala się jeszcze temu jak się nią zajmował, jak ja całował j pjescil. Uśmiechnęła się i jęknęła cichutko z przyjemności. Przejechała dłońmi po jego torsie i spojrzała w jego oczy z uśmiechem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Byłam już zaspokojona i zmęczona. Patrzyłam chwilę jeszcze na nich po czym po cichu wyszłam poszłam wziąć prysznic , ubrałam się i pojechałam do siebie.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

W sumie kątem oka zobaczył , że młoda wychodzi. Skupi się teraz na Jose
-ale jesteś seksowna -powiedział i spojrzał w jej oczy.
-masz jeszcze siłę?-spytał i wsunął w nią palce zaczął ją masować najlepiej jak potrafił. Polizał jej piersi drażnił językiem jej sutki , nie przyspieszał chciał by było jej dobrze.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa..
-O tobie też mogę powiedzieć to samo..- powiedziała I jęknęła cichutko czując jego palce..
-Ahhh, Tony... - odchyliła głowę do tyłu i przymknęła oczy.. było jej tak cholernie dobrze..
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-chcę , żebyś szczytowała zanim znowu zanurzę się w Twojej boskiej cipce -powiedział z pożądaniem. Pieścił ręką jej cipkę i guziczek. Językiem drażnił jej sutki czasami je podgryzał. Czuł , że za chwilę jego kutas wróci do gry
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oj tak, Uwielbiała jak pieścił jej piersi, uśmiechnęła się pod nosem..
-Aaahhh to nie będzie trudne..- Jęknęła nakręcona, znowu! Jej ciało płonęło. Poruszała bioderkami nabijając się na jego palce i pojękiwała coraz głośniej..
-Szybciej.. - Mruknęła do niego, chciała żeby szybciej pieścił ją ręką.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Zrobił tak jak prosiła. Wchodził palcami w jej mokrą cipkę szybciej. Złapał ją mocniej za włosy i polizał ją wzdłuż szyję. Do ssał się do jej piersi i podgryzał jej sutki. Jego kutas już stał na baczność. Czuł jak jego podcienienie wzrasta.
-dojdź -spojrzał na jej twarz
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oj tak, tego jej było trzeba. Przyspieszył swoje ruchy, dossał się do jej piersi, więc odchyliłam głowę do tyłu i głośno zawyła z rozkoszy, jej ciałem wstrząsnęło mocno i doszła z głośnym jękiem rozkoszy na ustach.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-o tak właśnie taką Cię uwielbiam -powiedział spojrzał w jej oczy. Pocałował jej usta , a kiedy się od niej odsunął. Nabił ją na swoją sztywną pałę.
-zerżnij mnie Kochana -powiedział seksownym głosem wiedział że tym razem długo to nie będzie trwało
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jospehine Douglas”