Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Przyjechał na lotnisko zdał swój bagaż no i czekał na Rachel. Zaplanował ich wyjazd Malediwy mieli tam swoją willę, służbę jeśli tylko chcieli lub tylko mogli prosić o zakupy i samo mogli sobie gotować, albo chodzić po restauracjach. Thomas od wielu lat nie był na wakacjach więc chciał zaszaleć i w końcu odpocząć od wszystkiego z ukochaną kobietą u swojego boku.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyjechała na lotnisko, oczywiście cały wyjazd uzgodniła ze swoim mężem itp.
Nadała swój bagaż i odnalazła Thomasa.. Uśmiechnęła się dyskretnie do niego, w TH musieli się jeszcze kryć.
-Nie mam majtek.. -powiedziała do niego bezgłośnie i skierowała się do łazienki lotniskowej, chciała by poszedł za nią.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Uśmiechnął się kiedy się pojawiła. Aż mu się zrobiło gorąco bo wyglądała zjawiskowo. Nic nie powiedział na temat jej majtek. Poszedł za nią. Wszedł do łazienki zablokował drzwi do niej, sprawdził kabiny. Podszedł nie niej
-boska -powiedział obrócił ją do siebie tyłem uniósł kieckę w górę strzelił jej klapsa. Stali na przeciwko lustra przy umywalkach. Oblizał swoje palce i wsunął w nią.
-oj Rach -powiedział nie miał na co czekać , rozpiął swoje sponie i wszedł w nią swoim nabrzmiałym kutasem prawie za pierwszym pchnięciem był w niej do samego końca. Zaczął ją ostro brać
-mówiłem , że będziesz moja przed wylotem, ale byłaś wczoraj seksowna -patrzył w ich odbicie w lustrze kiedy to mówił i ostro ją psuwał
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Podjął jej grę, co się jej cholernie spodobało, uśmiechnęła się do jego odbicia i jęknęła, kiedy w nią wszedł..
-Oo tak, zwierzaku, pieprz mnie mocno.. -wydyszała nakręcona, była tak mokra, złapała sie mocniej tego blatu i patrzyła w jego twarz w lustrze. Jej ciało płonęło od jego dotyku, jego ruchów.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Złapał ją mocno za włosy i przyciągnął jej twarz do siebie. Był agresywny , pewny tego co chce
-wiesz , że doprowadziłaś mnie wczoraj do totalnej ekstazy -powiedział napalony. Wchodził w nią mocno gwałtownie i pieprzył ją jak zwierzę. Strzelał jej klapsy łapał za piersi i patrzył na ich odbicie w lustrze
-idealnie wyglądamy kiedy Cię posuwam -powiedział jej seksownym głosem do uszka
-gdyby nie to , że lecimy z innym ludźmi zerwał bym z Ciebie tą kieckę i co chwilę doprowadzał Cię do orgazmu aż byśmy nie wylądowali -powiedział
-umiesz być cicho Kochanie ?-spytał z cwanym uśmieszkiem on już w głowie miał plan.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-O to chodziło.. - powiedziała I uśmiechnęła się do niego szeroko.
-Zdecydowanie idealnie..- wyjęczała patrząc na nich, cholernie mocno is zybko w nią.wchodzil, więc już była bardzo głośna.
-Zerwiesz ją ze mnie jak dolecimy...- wydyszała nakręcona na samą myśl.
-Nie... - zaśmiała się. Przy nim nie potrafiła.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-oj tak idealnie jęczysz -powiedział i wpił się ustami w jej szyję. Nie zwalniał swoich ruchów był coraz bliżej dojścia. Strzelił jej klapsa w tyłek i zanurzał się w jej gorącej cipce.
-jesteś najlepsza Kochanie -spojrzał na nią w lustrze.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo nie, ty jesteś najlepszy...- wydyszała nakręcona i rozochocona tym seksem, patrzyła w jego oblicze..
-Zlap moje cycki...- wymruczała, była już blisko ale potrzebowała jeszcze bodźca..
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Spojrzała na nią z pożądaniem i zrobił tak jak chciała , złapał ją za piersi i wchodził w nią raz po raz.
-o tak idealnie -wydyszał nie spuszczał z niej wzorku , jemu też już nie wiele brakowało do spełnienia. Cała ta sytuacja go nieźle kręciła
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zadrżała jak ją jeszcze dodatkowo pieścił, a w końcu mocno się zacisnęła na jego chuju. Jej ciało wygięło się w luk i oparła się głową o jego ramię..
-Fuckkkkk.. - Jęknęła zadowolona, ledwo łapiąc oddech.
-Nie... kończ.. We mnie..- poprosiła taka rozedrgana jeszcze.. a potem jeszcze ją pieprzyl i gdy był już u szczytu to szybciutko przed nim klęknęła i dostała spust na twarz i do ust.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Poruszał się w niej jeszcze chwilę , po czym wyszedł z niej i doszedł w jej ustach i na jej twarzy.
-o tak to było zajebiste -powiedział z cwanym uśmieszkiem i puścił jej oczko. Kiedy się ogarnęli odblokował toaletę wyszli z niej i poszli do samolotu bo w sumie już ludzie wchodzili do niego
-a to dopiero przedsmak tego co Cię czeka Kochanie
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Juz się żarem nie mogę doczekać reszty...- zaśmiała się.
Po czym wsiedli do samolotu i po chwili on wystartował i już lecieli.

Pisz na miejscu.
Awatar użytkownika
26 lat
163 cm
Cały świat
aktorka/ modelka
w związku
Clive Teller
Kalifornia/San José

Post

Michelle razem z Ablem przyjechali na lotnisko. Zdali swoje bagaże nie mieli tego za dużo w końcu jechali do NY na zakupy. Wsiedli na pokład i polecieli do NY na parę dni.
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
Cały świat
aktorka
to skomplikowane
a po co xD
Veracruz/Meksyk

Post

Vanessa wróciła do Tree Hill z planu zdjęciowego. Była bardzo zadowolona z pracy, a teraz miała czas dla siebie. Wzięła swój bagaż złapała taksówkę i pojechała do domu.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

Adam wyjechał na 1,5 miesiąca na obóz do Los Angeles niedługo miał mieć zakontraktowaną nową walkę dlatego chciał być w formie. Poza tym dawno nie wyjeżdżał bo spędzał czas ze swoją boską żonką. Babi miała do niego dojechać, jak tylko będzie miała luźniej w pracy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LOTNISKO”