ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ok..super..w sumie ja tez nie mialem an to za wiele czasu..a razme sie oglada i tka przyjemniej.. - powiedzial Cam i w koncu cos w splnie wybrali i sobia wlaczyli ogladajac i spedzjaac milo czas
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obejrzeli sobie film , oczywiście nie obyło się bez namiętnego seksu no i poszli spać , bo jednak te pudła przeprowadzka trochę pewnie wymęczyła Camerona , a do tego jeszcze Kate xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Kiedy przyszło jedoznko, rozlozyli sobie wszyskto, siedli i zabrali sie za jedzenie.
-To co?Zjemy i nie wiem..mozna gdies wyjsc na jakis spacer czy coolwieknie mam juz nic dzis do roboty - powiedzial
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a może pójdziemy gdzieś potańczyć , dawno nigdzie nie byłam -powiedziałam i zaczęłam jeść sałatkę.
-chyba , że wolisz spacer to możemy pochodzić po mieście , bo też dawno tego nie robiłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oo w sumie dobry pomysł.Z tym klubem..tez danwo nie byłem wiec..spacer sobie możmey zorbic jutro czy coś - dodał z usmiechem Cameron.
-Wiec co?Mozna isc sie za niedlugo szykowac i na tance - dodal weoslo
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wyszykowali się i wyszli z domu poszli do klubu poszaleć na parkiecie.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Zjedli śniadanie.
-dobrze panie doktorze , dam znać , który pokój -powiedziałam i spojrzałam na niego nakręcona totalnie całą tą sytuacją.
-to ja znikam na zakupy widzimy się wieczorem -powiedziałam i pocałowałam jego usta.
-mam nadzieję , że będziesz grzeczny doktorku przez cały dzień -powiedziałam i zatrzymałam dłoń na jego kroczu
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

-Nie mam wyjścia.. więc będę grzeczny..by potem być niegrzecznym - zasmial się I ach.. też się nakrecil.
-zmykaj.do wieczora - strzelił jej klapsa w tylek a potem też się zebrał do pracy i ensscze potem na zakupy vy mieć strój doktorka na wieczór xd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”