ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

Posuwał Carlę mocno i do samego końca w nią wchodząc, a że miał sporego chuja, to ta tylko krzyczała z przyjemności..
Uśmiechnął się i spojrzał jak David posuwa Dani, sam sięgnął do jej tyłeczka i zaczął go masować, a potem przelizał się z nią zaborczo..
-Jęcz.. - mruknął w jej usta i uśmiechnął się.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Carla już jęczała bardzo głośno, chyba, że David wpychał jej chuja w gardło, wtedy się nim dławiła i taka zaśliniona pieściła cipkę przyjaciółki.
-Ooo kurwa... - zadrżała znowu, czując jak boski orgazm się zbliża i w końcu zacisnęła się mocno na kutasie Jeremiego.. A gdy i Dani doszła to zmienili pozycję, że laski klęczały przed nimi liżąc sie, a oni na nie sie spuszczali..
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Oj tak..tego im bylo trzeba wiec jeszcze kilak ruchów reka i juz sie David spuszczał na twarze, piersi dziewczyn razme z Jerym.
=-ja pierdoel....jestescie niewyzyci - zasmial sie i padl na lozko dyszac.
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Razem z Carlą zlizywałyśmy z siebie spermę chłopaków na przemian
-bosko-powiedziałam i uśmiechnęłam się do przyjaciółki
-zajebista bzykanko panowie -powiedziałam z uznaniem
-David chyba nie żałujesz?-spytałam wstałam z podłogi i usiadłam sobie na fotelu. Sięgnęłam sobie po szklaneczkę i napiłam się.
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

-Pewnie że zajebiste..- zaśmiał się Jer, jak już się spuścił na nie z błogim uśmiechem na twarzy..
-Chyba nie możecie nigdy na nas narzekać.. - zaśmiał się..
Założył bokserki na dupe, siadł i się napił jakiegoś drinka którego miał gdzieś tam..
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Oj tak, zlizały z siebie wszystko i poszły w ślinę jeszcze na koniec.. a potem Carla też wstała z podłogi i uśmiechnęła się do Davida..
-ja zawsze byłam niewyzyta.. więc to nic nowego...- zaśmiała się i puściła mu oczko. Podała mu drinka i sobie też wzięła..
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

_ne no jasne, że nie żaluje...tylko głupi by żalowal - powiedzial do Dani a portem sie napil drina, ktorego podala mu Carla.zalozyl tez gacie na dupe i siadl.
To co?Klubik akis wieczorem?Zobaczymy jak tun graja...
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-pewnie , imprezka brzmi dobrze -powiedziałam usiadłam obok Jeremiego pocałowałam go zachłannie
-uwielbiam te nasze zabawy -puściłam mu oczko. No i spędzili tak razem popołudnie, a wieczorem wszyscy się wypindrzyli i poszli zaszaleć w klubie.
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Wrócili wszyscy do apartamentu.
-ale to był zajebisty dzień i wieczór , ale padam na twarz-powiedziałam ściągnęłam buty. Pożegnaliśmy się i poszliśmy z Jeremim do swojej sypialni.
-szybki prysznic i do wyrka -powiedziałam i tak też zrobiłam
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

Wzięli prysznic razem, a potem walneli się do łóżka spać, bo praktycznie już świtało za oknem..
Spali więc do południa co najmniej, żeby trochę odespać tą imprezkę..

/jak chcesz to można kończyć ten wyjazd...
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

A Carla z Davidem poszli do drugiej sypialni, też wzięli sobie szybki prysznic i potem już położyli się do łóżka spać..
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

/w sumie można kończyć

Spędzili jeszcze parę dni imprezując w różnych klubach , pozwiedzali nawet wypożyczyli jacht i popływali sobie. Spędzili też upojne chwile w parach i w czworokącie. Szybko zlecał ten ich wyjazd spakowali się i pojechali na lotnisko, polecieli do Tree Hill
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotel Fort Young”