Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

-Boże Thomas...- Mruknęła czując jak jej dobrze i wpila się zaborczo w jego usta.. przejechała dłonią na jego udo I dotarła do jego kutasa, masowała go przez spodnie..
-Ooo ja pierdole, kochanie...- zadrżała jak ja tak mocno posuwał palcami. Czuła podniecenie.
-Fuuuck.. -coraz szybciej pieściła jego chuja. W końcu doszła z głośnym jękiem który zatlumila w jego ustach, całując go..
-Płać i wychodzimy.. będę się z tobą pieprzyć...- wydyszała.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Odwzajemnił jej pocałunek. Poprosił kelnera o rachunek. Spojrzał na Rachel która drżała od orgazmu jej sutki sterczały miał ochotę zerwać z niej tą kieckę i dobrać się do jej piersi.
-a gdzie chcesz się ze mną pieprzyć Kochanie ?-spytał zapłacił dał napiwek poprawił swoje spodnie i wyszli z restauracji.
-mówiłem , że dojdziesz zanim wyjdziemy z restauracji-powiedział z cwanym uśmieszkiem
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

-Gdziekolwiek.. - powiedziała nakręcona na niego i jak tylko wyszli z knajpy, to pociągnęła go w jakiś ciemny zaułek.. Rozpięła jego spodnie i zsunęła je z bokserkami, kucnęła przed nim i zaczęła mu szybko i intensywnie obciągać.. Jego kutas prężył się w jej ustach, a ona cała się zaśliniła, była tak nakręcona, jak nigdy wcześniej chyba xD
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Po chwili dobrała się do jego kutasa.
-ja pierdole Rach -powiedział i poddał się jej boskim usteczkom.
-ale jesteś napalona -powiedział i sam też był już nakręcony , a ten lodzik w miejscu publicznym to już w ogóle
-chodź Cię zerżnę muszę poczuć Twoją mokrą cipkę -powiedział
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Obciągała mu jeszcze chwilę, ale mega intensywnie, czując jaki jest wielki i jak wypełnia jej usta i jej gardło, jej cipka wręcz płonęła z pożądania.. Podniosła się do góry i pocałowała ostro jego usta, spojrzała w jego oczy.. Uniosła jedną nogę do góry i nadziała się na jego kutasa..
-Ooo tak, Lancaster, rżnij mnie ostro.. - miała w nosie to gdzie są.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-Twoja Cipka wie co dobre -powiedział i złapał ją za tyłek. Zaczął się w niej poruszać swoim sztywnym kutasem. O tak był nakręcony na maksa. W dupie miał czy ktoś ich nakryje raz po raz ładował się w jej gorącej cipce. Pocałował jej usta z języczkiem.
-Kocham Cię
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Odwzajemniła jego pocałunek..
-Ja ciebie też...- wydyszała nakręcona i mocno go oplotła nogami w pasie, bosko jej było jak tak mocno ja posuwał.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-uwielbiam Cię taką napaloną na mnie Rach -powiedział i raz po raz w nią wchodził głośno dyszał jego ciało płonęło z pożądania. Był coraz bardziej spocony nie zwalniał tempa za bardzo był na nią nakręcony , chciał jej tu i teraz.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

-A ja lubię jak mnie posuwasz taka napalona...- powiedziała, i już po chwili oboje szczytowali. Wpila się mocno w jego usta..
-Wrqcamy do hotelu by kontynuować to dzieło... - powiedziała, gdy z niego zaskoczyła i poprawiła swoje ciuchy.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-o tak Maleńka -powiedział pocałował jej usta schował swojego kutasa w spodnie i poszli do swojego hotelu
-spakujemy się rana, ta noc będzie nasza Rach
mów mi:
Tomas
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malediwy”