Awatar użytkownika
25 lat
188 cm
Gosling Construction/staż
ogrodnik, budowlaniec
singiel
brak
Szwecji

Post

Odwzajemnił jej pocałunek zaczął całować ją namiętniej rękoma błądził po jej ciałku. Przyszpilił ją do ściany kabiny.
-mam na Ciebie ochotę Ams -powiedział po czym wsunął w nią palce i zaczął masować jej cipkę od środka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem..i widze..a niby po co co ci tu kazalam przyjsc z emna - powiedziala z usmechem i westchnela cuzjac jego palce w sobie.Nie czekajac dlugo sama zaczela reka masowac jego fiuta i calowac sie z nim w tym czasie
Awatar użytkownika
25 lat
188 cm
Gosling Construction/staż
ogrodnik, budowlaniec
singiel
brak
Szwecji

Post

Całowali się bardzo namiętnie, zaborczo. Kiedy on był już pełnych rozmiarów obrócił ją do siebie tyłem i wszedł w nią od tyłu. Głośno westchnął czując jak oplata go swoim ciepłem. Po ich ciałach spływała woda, a on ją brał ostro.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj tak...oparla sie dlonmi o ciane i przyjmowala go w sbie wypuinajac tylek w jego strone.
-och tak ben....achh.. - pojekiwalaz przyjemnosci.uwielbiala go czuc w sobie..
Awatar użytkownika
25 lat
188 cm
Gosling Construction/staż
ogrodnik, budowlaniec
singiel
brak
Szwecji

Post

Napierał na nią dość ostro, był nakręcony na nią. Złapał mocniej za jej piersi i je ścisnął.
-bosko-wydyszał i poruszał się w niej energicznie brał ją od tyłu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Pojekiwala czyjac rozkosz.Dyszala..byo jej mokro i gorąco..siegnela jedna reka do jego karku przyciaajac ku soebie jego twar i wpijajac sie w jego usta
Awatar użytkownika
25 lat
188 cm
Gosling Construction/staż
ogrodnik, budowlaniec
singiel
brak
Szwecji

Post

Odwzajemnił jej pocałunki i sam ją całował. Nie zwalniał swoich ruchów był napalony i chciał zaspokoić ich oboje.
-boska -powiedział między pocałunkami. Raz po raz zanurzał się w jej gorącej cipce.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Och tak ben....Yhm... - jeczała i dyszała.Uwielbiala tego faceta..super sie dogadywali, bez spin, na luzie a do tgo sex byl obłedny.Z kazdym jgo ruchem czula ja przechodza ciarki i jej cialo ogania przyjemnosc
Awatar użytkownika
25 lat
188 cm
Gosling Construction/staż
ogrodnik, budowlaniec
singiel
brak
Szwecji

Post

Nie zwalniał zanurzał się w niej raz po raz. Było mu cholernie z nią dobrze po tym jak oboje szczytowali umyli się i wyszli spod prysznica.
-będę się zbierał jutro praca mnie czeka -powiedział dał jej buziaka ubrał się i poszedł do domu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A Amelia poszla spac
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wrocila do domu z RHC i poszla spac
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mieszkanie Amelii Jones”