ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-Dam Ci pół godziny , a później jesteś moja -powiedział i strzelił jej klapsa w tyłek. Sam poszedł do łazienki wziął szybki prysznic, wyszedł z niego opasał się ręcznikiem i poszedł na taras z browarkiem Usiadł sobie na leżaku pił i czekał na Rachel.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

To poszła na pół godziny do pokoju ich i spakowała większość swoich rzeczy, po czym wróciła do niego, miała na sobie sexy bieliznę i czarne szpile na nogach.. Podeszła do niego, rozpięła jego spodnie i wsunęła dłoń w jego gacie.. Zaczęła go pieścić bez słowa.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Spojrzał na nią. Wyglądała obłędnie jego kutas od razu na nią zareagował.
-ale bosko wyglądasz Kochanie -powiedział coraz bardziej napalony na swoją byłą żonkę
-doskonale wiesz jak sprawić bym oszalał na Twoim punkcie.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Dalej nic nie powiedziała tylko pieściła jego chuja, a gdy ponownie stanął do pionu, to ściągnęła z niego ciuchy i pchnęła go by usiadł sobie wygodnie, a zaraz ona siadła na niego okrakiem.. Pocałowała jego usta zaborczo i nabiła się cipką na jego wielkiego kutasa. Zaczęła go ujeżdżać mocno i intensywnie.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Patrzył na nią w tym seksownym wdzianku. Kiedy się nabiła na niego głośno westchnął
-oj ktoś tu jest napalony -powiedział czując jaka jego gorąca i mokra
-tak Rachel rżnij mnie tylko Ty to potrafisz -powiedział i strzelił jej klapsa w tyłek.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Była napalona i chciała go więcej i więcej, dlatego coraz szybciej i mocniej się na niego nabijała, zaczęła pojękiwać pod nosem i coraz głośniej oddychać, jej soczki spływały po jej udach, całowała jego boskie usta z dużą ilością języka.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Strasznie kręciła go taka napalona. Czuł jaka jest mokra i jak idealnie go ujeżdża. Odwzajemniał jej pocałunki.
-ale mnie kręcisz -powiedział napalony na nią. Złapał ją mocniej za biodra i dociskał ją jeszcze bardziej. Wstał z nią oparł ją o ścianę i zaczął pracować swoimi biodrami. Mocno pchał rozpychając się w jej chciwej boskiej cipce
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Jęknęła głośniej, gdy ją podniósł i oparł o ścianę, spojrzała na niego z uśmiechem i wpiła się w jego usta zaborczo, uwielbiała, jak to on ją posuwał..
-Ooo yes.. - zadrżała z przyjemności, gdy tak głęboko w nią wchodził.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Uwielbiał się z nią kochać, a teraz musiał się tym nacieszyć bo jutro rano mieli wracać do Tree Hill. Poddał się chwili i pieprzył ją jak nigdy wcześniej zatracając się w tym całkowicie.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

W końcu zacisnęła się na nim mocno i zawyła głośno, bo było jej cholernie dobrze..
-Ooo ja pierdole, Thomaaassss! - drżała cała, całując jego usta.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

On chwilę po niej zaczął szczytować.
-jesteś najlepsza -powiedział i pocałował jej usta. Poszedł z nią na rękach do sypialni
-ale mi będzie tego brakowało -powiedział
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

-Mi też.. - powiedziała i objęła go mocno w pasie, gdy szli do sypialni.. Pocałowała jego usta..
-To był na prawdę świetny wyjazd.. - dodała zadowolona..
A gdy przyszli do sypialni, to padli do łóżka..
- Prysznic rano, teraz spać.. - zaśmiała sie, wtuliła w niego i poszli spać.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

No i poszli spać. Rano wstali wzięli prysznic wraz z szybkim numerkiem. Było ostro i bardzo namiętnie. Zjedli śniadanie. Spakowali się
-to co gotowa do drogi ?
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

-Niestety tak.. -powiedziała i skończyła pakować swoją walizkę. Siadła na łóżku i spojrzała na niego..
-Nie chcę tam wracać.. - zaśmiała się i pokręciła głową. Wiedziała, że musi..
Spakowali się więc i pojechali/popłynęli na lotnisko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotel Soneva Fushi”