Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-czyli spora dawka seksu podoba mi się -powiedziałam napiłam się przysunęłam się do niego i pocałowałam jego usta. Rękę wsunęłam pod jego koszulkę
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-No tak to sie zaczelo a potem to juz z górki - zasmial sie David a po chwi sie juz z nia calowal.
-Yhm..przechodzimy do rzeczy co?Po co gadac o sexie jak ozna go praktykowac - zasmial sie i ach..no fajna byla laseczka wiec..jemu w to graj.Pozbyl sie koszulki swojej a potem zdjal jej bluzke.Scisnal jej piersi i pozbyl sie zstnaika po czym dobral sie do jej cycków ustami, claujac, lizac..ssajac jej sutki by stwardianly, i ugniatajac rekami
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-masz rację po co gadać -powiedziałam i po chwili czułam jak pieści moje piersi. Było mi mega przyjemnie, ręką zjechałam do jego rozporka. Zaczęłam masować jego chuja przez spodnie. Oj nakręcał mnie i to bardzo.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-Yhm.. - jeknal czjac jej reke.Jego kutas reagowal na bodźce i czul ze juz serio ciasno mu sie robi w spodniach.
-Wyjmij go Dani - poprosil i wpil sie w jej usta.
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i wyciągnęła ze spodni jego kutasa. Oblizałam swoje usteczka i zaczęłam mu obciągać , wsuwałam go sobie głęboko w gardło. Czuła jak robi się coraz większy w moich ustach.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

=Ochh.. - westchnal i podparl sie rekami za soba o lzko kiedy mu obciagala..patrzyl sobie na nią cerpia cprzyjemnosc z neizlego lodzika.
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Lizałam go po całej długości i wsuwałam głęboko w gardło coraz bardziej się śliniłam. Ślina ściekała mi po kącikach ust i po dekolcie. Byłam coraz bardziej napalona czułam jak moja cipka coraz bardziej robi się mokra.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-Ach..boska jestes..daj tu swoja cipke Dani - poweidzial rpzerwyaajc jej na chwile.Oboje sie calkiem rozebrali a potem wleźli na lozko.Przyciagnal do siebie jej cipke w pozycj 69 i zaczał jezyczkiem robic jej minete
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jake'a Evansa”