Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Złapał mocno jej piersi i ścisnął. Napierał na nią od tyły zagłębiając się w jej mokrej ciasnej cipce.
-boska -wydyszał jej do uszka i je przygryzł , raz po raz w nią wchodził energicznie.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo tak, mocniej Ryan...z wydyszała wypinając się do niego tyłem. Uwielbiała ostry seks..
-Jestes idealny...- wymruczała zadowolona.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Zatracał się w tym był coraz ostrzejszy. Mocniej ją ściskał i strzelał jej klapsy.
-mój chuj uwielbia Twoją chciwą cipkę Mags -powiedział jej seksownym głosem i złapał ją mocniej za włosy wpił się ustami w jej szyję i napierał na nią swoim chujem rozpychając się w jej mokrej cipce
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo tak..- zadrżała od tych jego mocnych pchnięć, jej cipka już drżała od tych jego ruchów..
-Jeszcze chwilę.. - wydyszała, czując jak już jest na skraju i zaraz potem doszła, intensywnie i mocno zaciskając się na jego kutasie..
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Jeszcze dłuższą chwilę ją posuwał zanim doszedł
-bosko -powiedział i pocałował ją. Obrócił ją w swoją stronę i całował się z nią zaborczo. Uniósł ją w górę by oplotła go w pasie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Odwzajemniła jego pocałunek i oplotła go mocno w pasie. Uśmiechnęła się.
-To co? Impreza? - zapytała z rozbawieniem.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-chyba mam ochotę na więcej -powiedział i spojrzał w jej oczy
-impreza nie ucieknie -puścił jej oczko i zabrał ją do sypialni gdzie będzie im znaczniej wygodniej.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Przyjechali taksówką do niego, już w niej się sporo macali i całowali, więc jak tylko zamknęły się za nimi drzwi to Mags wskoczyła mu na ręce i pocałowała go ostro..
-Gdzie mnie weźmiesz? - zapytała z figlarnym uśmiechem I polizała jego usta.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Złapał ją za jej seksowny tyłek. Jego kutas się już prężył w jego spodniach, mogła wyczuć go na swoim tyłku.
-w moim gabinecie -powiedział i pocałował jej usta poszedł z nią na rękach do gabinetu, oj był nieziemsko na nią napalony , po drodze zrywał z niej ubranie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Ryana Holdera”