Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj..imprezy czy nie..wypracowanie bedzie - zapeniła go.No coz..w końcu jemu nie chciała podpaść ^^
-Bede pamiętać..i na pewno nie raz skorzystam - powiedziała zadowolona.No coż..d razu milej sie gadało jak mówił..normalnie xD
Czując jego dłoń przeszedł ją miły drszczyk po cialku.Automatycznie zerknęła na jego twarz, w oczy ale one były utkwione gdzie indziej.
-Noo więc...do zobaczenia.. - unisoła się wkladfając kartke do torny.Cisnęło jej sie na usta cos typu :jak widoki?' ale to nie Zoey haha.
-Miłego weekendu Panie Turner - powiedziała po czym z usmiechem odwróciła sie i wyszla z klasy.Pora było isc do domu czy gdzieś byle z tej skzoły..

/ja juz znkam :*
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Liczę na to, w końcu ktoś musi mieć najlepszą ocenę..-zaśmiałem się..
Uśmiechnąłem się do dziewczyn..
-Do zobaczenia..-powiedziałem do Olivii z lekkim, przepraszającym uśmiechem..
-Wzajemnie..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, a potem jak sobie poszła to sobie usiadłem przy biurku, posprawdzałem do końca wypracowania i wyszedłem z klasy, najpierw chowając je do torby..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszłam do klasy, zajęłam swoje miejsce, po jakimś czasie lekcje się rozpoczęły, więc siedziałam i notowałam, w międzyczasie napisałam do Coltona.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Po skończonych zajęciach spakowałam torbę i wyszłam z klasy, zostawiłam trochę rzeczy w szafce.. A potem wyszłam ze szkoły i poszłam szukać mojego przystojniaka..
Awatar użytkownika
17 lat
167 cm
Liceum
Uczennica
singiel
Tree Hill

Post

Weszły do sali zajęły miejsca no i po dzwonku zaczęła się lekcja.
mów mi:
Mila
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

A jak już się skończyła lekcja, to poszły do kolejnej klasy.. I do kolejnej.. aż w końcu miały koniec..
-Boze.. jaka ta szkoła jest nudna...- powiedziała wychodząc z lekcji.
Awatar użytkownika
17 lat
167 cm
Liceum
Uczennica
singiel
Tree Hill

Post

-no ale już za parę dni wakacje -powiedziałam i uśmiechnęłam się
-planujesz gdzieś wyjechać?-spytałam i poszły do szafek , a później do wyjścia ze szkoły.
mów mi:
Mila
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

-Na pewno gdzieś pojadę.. przecież nie będę się tu kisić całe dwa miesiące...- powiedziała z rozbawieniem.
-Na jakiś czas pewnie do Francji na lazurowe wybrzeże.. mamy tam wille.. jak chcesz możesz się zabrać ze mną...- uśmiechnęła się do friend.
Awatar użytkownika
17 lat
167 cm
Liceum
Uczennica
singiel
Tree Hill

Post

-jeśli będę na miejscy to czemu nie -powiedziałam wesoło
-a Ty teraz idziesz po ten samochód czy jeszcze nie dzisiaj ?-spytałam i spojrzałam na przyjaciółkę. Schowałam rzeczy do szafki i ruszyłyśmy do wyjścia bo było już po szkole.
mów mi:
Mila
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL HIGH”