Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-pewnie mogę na niego zerknąć -powiedział poszedł z dziewczyną do samochodu. Wziął od niej kluczyki wsiadł za kółko i faktycznie , samochód nie odpalał dopiero za , którym razem
-wydaje mi się , że trzeba naładować akumulator, można go zostawić u nas i odebrać za parę godzin -powiedział do Loli
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

-Myślisz, że wystarczy go naładować? Może potrzebny będzie nowy? To chyba trochę dziwne, że w środku lata jest problem z tym, żeby odpalił...- powiedziała do niego, ona się nie znała na tym, ale to się jej wydawało logiczne. Jeśli chodzi o auta to trochę ogarniała podstawy xD
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-nie dziwne , jeśli zostawiłaś auto z włączonym radiem , albo na światłach to się po prostu rozładował... mogę sprawdzić czy trzeba nowy , czy wystarczy tylko podładować -powiedział i spojrzał na dziewczynę.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

-Myślę, że tak to mi się nie zdarzyło.. aczkolwiek czasem bywam roztrzepana.. więc różnie mogło się zdarzyć. - Zaśmiała się. Spojrzała na faceta..
-Yhm,okej, będę wdzięczna.. Zgłoszę się zatem po niego po południu.. - powiedziała wesoło i puściła mu oczko.. Zapisała mu swój numer..
-Możesz zadzwonić jak będziesz chciał.. - powiedziała. No bo wiadomo, auto odbierze po południu, ale numer mu zostawi, może skorzysta w innej sytuacji xD
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-jasne, zaraz się nim zajmę -powiedział i wziął od niej numer telefonu
-popołudniu powinien być gotowy, jeśli akumulator całkowicie będzie zepsuty to zadzwonię szybciej bo zamontuje nowy i będzie po sprawie -powiedział do dziewczyny.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

-Dziękuję bardzo...- powiedziała wesoło, wzięła jeszcze swoja torbę z książkami z samochodu i zadzwoniła po taksi.
-Do zobaczenia po południu...- puściła mu oczko i pojechała do szkoły.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-do zobaczenia -powiedział. Sprawdziła akumulator i go podłączył, żeby się ładował a sam wrócił do auta, nad którym pracował zanim dziewczyna pojawiła się w warsztacie.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Naładowała akumulator, wsadził go do samochodu wszystko poskręcał i wyjechał nim na parking. Wrócił do warsztatu i zaczął się szykować do wyjścia bo już skończył swoją zmianę.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Po szkole przyjechała taksówką do warsztatu..
-Dzień dobry, panowie...- powiedziała wesoło wchodząc do środka..
-Jak tam moje auto? - zapytała wesoło jak podeszła do Bruna.. uśmiechnęła się szeroko do niego.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Chłopaki przywitali się kiedy dziewczyna weszła do warsztatu. Bruno podszedł do dziewczyny.
-tak jak mówiłem , akumulator się rozładował, ale wymieniłem na nowy -powiedział i podał jej fakturę i kluczyki
-mam nadzieję , że już będzie hulał bez zarzutu -powiedział wesoło
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko..
-I to lubię.. profesjonalna obsługa...- powiedziała wesoło. Spojrzała na fakturkę i od razu sięgnęła do portfela.. wyciągnęła cash i podała mu kilka banknotów..
-Reszty nie trzeba...- puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-dzięki polecam się na przyszłość -powiedział i poszedł zanieść kasę do kasy, żeby później nie zapomniał.
-mam nadzieję , że autko będzie się dobrze sprawowało -powiedział kiedy wrócił do dziewczyny
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ja też mam taką nadzieję.. ale jak nie będzie to będę miała pretekst by tu znowu przyjechać...- powiedziała z szerokim uśmiechem I spojrzała na niego.
-Aczkolwiek mysle że wszystko teraz będzie działać beż zarzutu.. więc pytanie.. czy już skończyłeś prace i dasz się zaprosić.. na obiad? Lub drinka? - zapytała z figlarnym uśmiechem.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Uśmiechnął się na jej słowa.
-tak już skończyłem pracę i w sumie chętnie bym coś zjadł więc gdzie chcesz mnie zaprosić ?-spytał z cwanym uśmieszkiem laska mu się podobała więc korzystał xD
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko. Widziała ten jego wzrok na swoim ciele..
-Proponuje Grey's.. w części hotelowej mają doskonałą knajpę.. - uśmiechnęła się.. - Plus w razie potrzeby dostarczają jedzenie do pokoju, czy nawet do łóżka.. -dodała z figlarnym uśmiechem, po czym wsiedli do auta i tam pojechali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hot Wheels Repair Shop”