Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

-ale mam nadzieję , że nie jedna jeszcze impreza przed nami -powiedziałam pożegnałam się z przyjaciółką i każda poszła w swoją stronę.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

Weszli z Megan na parkiet i zaczęli tańczyć. Świetnie się z nią bawił , dawno się nie widzieli więc nadrabiali stracony czas.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Poruszała się seksownie koło niego, ocierając się o niego również swoim tyłeczkiem czy biustem, lubiła tańczyć.. ale zawsze robiła to w ten sposób.. nie umiała tego kontrolować.. jej dłonie również błądziły sobie po jego ciałku, po plecach, czy ramionach.. uśmiechała się do niego, dobrze się bawiąc.. ich taniec zwracał uwagę innych osób na nich, w szczególności faceci się na nią gapili.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

Tańczył przy niej czuł jak coraz bardziej jej pożąda.
-wiesz, że napalasz mnie na siebie -powiedzał do jej ucha i złapał jej rękę położył ją na swoim kroczu
-to Twoja zasługa Megan -powiedział i spojrzał w jej oczy, złapał ją rękoma za tyłek nie przestawał z nią tańczyć. Miał w dupie czy ktoś na nich patrzył.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Zaśmiała się nieco pod nosem I pomasowala dłonią jego fiuta..
-Ahhh, słodziaku.. wiesz, że mam męża...- powiedziała, ale liznęła jego wargi.
-Powinnam być grzeczna...- zaśmiała się.
-Ale chętnie popatrzę jak pieprzysz jakaś laske...- powiedziała do niego.. w sumie też sir trochę nakręciła tym wszystkim.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-masz męża, ale możemy o tym zapomnieć -powiedział i westchnął kiedy dotknęła sama jego kutasa. Pocałował łapczywie jej usta złapał za jej tyłek
-ale dołączysz do nas -zaproponował
-nie mów, że nie brakuje Ci bzykania -spojrzał w jej oczy napalony totalnie na nią. Pewnie gdy by go przystopowała to by ochłonął , a ona jeszcze bardziej go nakręciła.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Zaśmiała się, gdy ja pocałował. Poszła z nim w ślinę.
-Zobaczymy... - powiedziała i zaśmiała sie..
-Tego akurat mi nie brakuje...- wyszczerzyła się, bo bzykania to miala pod dostatkiem..
-Chodz upolować jakąś ładna niunie...- wzięła go za rękę i ruszyli w stronę jakiejś ładnej blondi..
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-no to widzę , że się sporo zmieniło u Ciebie -powiedział, myślał że lubi codzienny sex a skoro jej mąż wyjechał to nie miała go od jakiegoś czasu. Podszedł do dziewczyny pocałował jej usta złapał za tyłek, czuł jak jest coraz bardziej napalony i by kogoś przeleciał.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

-Troche na pewno...- zaśmiała się.. spojrzała na niego jak całuje się z laska.. pokiwała głową z uznaniem. Laska też się jej spodobała..
Po chwili stanęła przy nich i też się z dziewczyną przelizała...
-Ahhhh, bosko...- Mruknęła, po zym złapała.icj za ręce i pociągnęła do jakiegoś wolnego pokoju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIGHT CLUB”