Awatar użytkownika
22 lat
170 cm
Uniwersytet w Karolinie Północnej
Studentka medycyny
singielka
wielu?
Tree Hill, Karolina Północna

Post

Trwało to jakiś czas, musiała się przecież ogarnąć. Wcisnąć w seksowna bieliznę, koloru czerwonego jaką sobie zażyczył przecież. Wchodząc do hotelu, rozejrzała się trochę nerwowo ale ruszyła w stronę windy. Wjechała na odpowiednie piętro i powoli skierowała się w kierunku apartamentu. Zapukała do drzwi, poprawiając włosy. Czekała aż wpuści ją do środka.
mów mi:
Gabby
tree hill
Awatar użytkownika
17 lat
181 cm
THHS
Uczeń
singiel
Barcelona

Post

Podszedł do drzwi uśmiechnął się na jej widok. Wciągnął ją do środka i ostro zaczął całować. Złapał za jej tyłek uniósł ją w górę i zaniósł ją na ogromne łoże
-lubię kiedy przyjeżdżasz na moje skinienie -powiedział
-mam nadzieję , że tęskniłaś -powiedział wziął z tacy sporą truskawkę i podszedł z nią do niej.
-ugryź -powiedział uwielbiał tą dziewczynę, była taka ognista w łóżko jak mało kto. On był młodszy, ale nauki brał od starszych koleżanek swojego ojca. Oj był wyszkolony w sprawach łóżkowych.
mów mi:
Rafa
Awatar użytkownika
22 lat
170 cm
Uniwersytet w Karolinie Północnej
Studentka medycyny
singielka
wielu?
Tree Hill, Karolina Północna

Post

Uśmiechnęła się i wpiła w jego usta, kiedy ją podnosił i zaczął przenosić w głąb apartamentu.
- Wiesz, że zawsze mam ochotę na ciebie - wplotła swoje palce w jego włosy, znowu go całując łapczywie. Ugryzła truskawkę, przez dłuższa chwilę delektując się tym, chciała być przy tym jak najbardziej seksowna.
- Tęskniłam - szepnęła, całując jego policzek.
mów mi:
Gabby
tree hill
Awatar użytkownika
17 lat
181 cm
THHS
Uczeń
singiel
Barcelona

Post

-i dobrze , bo ja też -powiedział kiedy siedziała zaczął ja rozbierać
-pięknie -uśmiechnął sie na widok bielizny
-nie musisz się martwić , że ktoś nas nakryje dlatego wynająłem apartament tu nikt nam nie będzie przeszkadzał -powiedział , oj miała boskie ciało. Przejechał palcem po jej cipce przez materiał majtek.
-wiem, że kazałem Ci je ubrać , ale jednak będą zbędne - zerwał z niej majtki wpił się w jej usta. Jego spadnie były już bardzo ciasne.
mów mi:
Rafa
Awatar użytkownika
22 lat
170 cm
Uniwersytet w Karolinie Północnej
Studentka medycyny
singielka
wielu?
Tree Hill, Karolina Północna

Post

- Jaki jesteś dziś napalony. Lubię to - szepnęła, powoli oddając się temu co robił z jej ciałem. Specjalnie ubrała tą czerwoną bieliznę ale jak widać była ona zbędna. Kiedy ją z niej zerwał, rozchyliła mocniej swoje uda, dając mu pełen dostęp.
- Och tak, potrzebowałam tego. Liż ją - jęknęła głośniej. Sama chciała dostać się do jego spodni i krocza. Zacisnęła dłoń na jego penisie przez materiał spodni.
mów mi:
Gabby
tree hill
Awatar użytkownika
17 lat
181 cm
THHS
Uczeń
singiel
Barcelona

Post

Pozbył się swoich spodni i bokserek.
-jest cały Twój -powiedział łapiąc w dłoń swojego penisa.
-później będzie gra i inne doznania teraz mam ochotę na ostre rżnięcie Gabby -powiedział nim skończył to mówisz wszedł w jej cipkę i zaczął ją ostro posuwać. Był napalony , spragniony i zdecydowanie chciał się teraz zaspokoić.
mów mi:
Rafa
Awatar użytkownika
22 lat
170 cm
Uniwersytet w Karolinie Północnej
Studentka medycyny
singielka
wielu?
Tree Hill, Karolina Północna

Post

- Mmm, tego potrzebowałam - spojrzała jak dumnie się pręży a to wszystko na jej widok.
Nie zdążyła nic powiedzieć, kiedy wbił się w nią mocnym ruchem. Zajęczała głośniej, odchylając głowę do tyłu.
- Tak, dawno nie czułam go w sobie - musnęła jego usta.
mów mi:
Gabby
tree hill
Awatar użytkownika
17 lat
181 cm
THHS
Uczeń
singiel
Barcelona

Post

-oj tak ostatnio mnie zaniedbujesz Kochana -powiedział napierał na nią swoim sztywnym członkiem. Była ciasna , mokra i idealnie go przyjmowała. Rozychał się w niej dość ostro, jego biodra pracowały w bardzo szybkim tempie za bardzo był napalony by się tym delektować. Musiał zaspokoić swoje rządze , wyswobodził jej cycki ze stanika.
-boskie -powiedział napalony i przyssał się do jej sutków , które pod wpływem jego pieszczot twardniały.
mów mi:
Rafa
Awatar użytkownika
22 lat
170 cm
Uniwersytet w Karolinie Północnej
Studentka medycyny
singielka
wielu?
Tree Hill, Karolina Północna

Post

- Och taak, byłam bardzo niegrzeczna - pojękiwała coraz głośniej bo wbijał się w nią szaleńczo. Robił to by zaspokoić siebie.
- Możesz je pieścić do woli - wypięła się nawet bardziej, żeby miał je w całej okazałości. Niech się nimi zabawia, co było bardzo przyjemne. Złapała za jego ramiona, by zejść dłońmi na jego tors, który pieściła palcami.
mów mi:
Gabby
tree hill
Awatar użytkownika
17 lat
181 cm
THHS
Uczeń
singiel
Barcelona

Post

Napierał na nią , mocno i mocno ,aż zaczął szczytować. Wiedział , że to za szybko, ale był tak nakręcony , że nie umiał nad tym zapanować.
-to dopiero początek -powiedział wyszedł z niej i zaczął posuwać ją palcami, a ustami pieścił jej piersi.
mów mi:
Rafa
Awatar użytkownika
22 lat
170 cm
Uniwersytet w Karolinie Północnej
Studentka medycyny
singielka
wielu?
Tree Hill, Karolina Północna

Post

Wiedziała, że to tylko początek. Jest po prostu tak napalony, że musiał dać upust swoim pragnieniom. Wypełnił ja całą, czuła cudowne ciepło.
- Dobrze przystojniaku - pocałowała go delikatnie, kiedy zaczął pieprzyć ją swoimi palcami i pieścił jej piersi.
mów mi:
Gabby
tree hill
Awatar użytkownika
17 lat
181 cm
THHS
Uczeń
singiel
Barcelona

Post

-Gabby masz jakieś zachcianki w łóżku , mów kocham eksperymentować , a może Ty chcesz mnie czegoś nauczyć -powiedział i czuł jak pulsuje na jego palcach. Dobrał się do jej łechtaczki, chciał by poczuła mega orgazm zanim znowu jego kutas wróci do gry.
mów mi:
Rafa
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”