Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Hmmm. Ona jest nauczycielka w liceum, więc o to mi chodziło z Davidem. Ale w sumie z Jakiem też można by coś pokminic.. bo w sumie jakiś staż i na tej uczelni mogła robić czy coś takiego..
Więc jak już wolisz ;)
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

aa ale to i tak tez srednio bo David z Charleston i tma sie uczyl haha wic moze tak ten stazczy co miala jakies zajecia jedne czy dwa nauczleni..Wiec Jakeowi wpadla w oko i moze wasnie gdzies tma ja popodrywal i sie bzykneli rzaz..i tyle..teraz sie kumpluja i to wspominaja ze smiechem.W koncu rocnica jest miedzy nimi niewielka

a david..Hmm..on DJ..moze robili jaks imreze w szkole i wynajeli DJ..ona byla tma jako opiekun wiaodmo..?
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Oki, to niech tak będzie.. że z Jakiem się kumplują mimo tego że gdzieś tam raz się bzykneli..
A skoro David DJ to mogą go faktycznie na jakieś imprezki szkolne wynajmować itp. Wymienili się więc numerami.. I można tu coś pomyśleć nad kontynuacja. Spotkają się gdzieś na mieście czy właśnie w klubie.
Awatar użytkownika
17 lat
185 cm
Tree Hill High
uczeń/youtuber
singiel
-
Alicante

Post

czego Lena wgl uczy? xD niemniej.. Liam to jej uczeń, libi spobie z nia poflirtowac troche i bajerowac ja dl lepszych ocen czy by przymykała oko na jego braki prac domowych czasem czy nie przygotowac do lekcji xD
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Uczy angielskiego. Więc ma na pewno z nią zajęcia, więc może tak być ze przymyka oko na to co on wyprawia xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „relacje”