Awatar użytkownika
33 lat
171 cm
FGC, Dance Academy
Tancerka
singiel
MISSISSAUGA, KANADA

Post

David Hudson pisze: 21 mar 2024, 20:40 może jakas znajomosc z Daviem?On jest m.in. dj'em a skoro ona lubi tanczyc to pewnie po klubach chodzi.Mogli sie poznac kiedys i..no nie wiem..jakas prpozycja?Romas? kumpelstwo?Cokolwiek?Ale nic na sile ofc :)
Mógł jej kiedyś nagrywać muzykę do jej występów do castingów, mogą mieć romans , mają wspólne zainteresowanie więc mi pasuje jak najbardziej
mów mi:
Rey
Awatar użytkownika
33 lat
171 cm
FGC, Dance Academy
Tancerka
singiel
MISSISSAUGA, KANADA

Post

Matt Devoux pisze: 21 mar 2024, 20:41 Matt jest tancerzem , piosenkarzem..mogli sie gdzie spoznac..npo mogla tanczyc na niektorych jego koncertach jak byl w trasie..albo w jakims niby teleysku czy cos? on zonaty, dzieciaty ale flirtowac sobie mogli troche..a tka to moga sie kumplowac bardzo dobrze...?

PS inni panowie tez do wglądu jak coś ;)
Mógł być pierwszym jej artystą z którym była w trasie, wtedy mogli mieć romans, a teraz się po prostu przyjaźnią , czasami też razem współpracują jeśli jest sposobność.
mów mi:
Rey
Awatar użytkownika
33 lat
171 cm
FGC, Dance Academy
Tancerka
singiel
MISSISSAUGA, KANADA

Post

@Dominic Hill może jako były facet ?
mów mi:
Rey
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Reyna Castellano pisze: 21 mar 2024, 20:45
David Hudson pisze: 21 mar 2024, 20:40 może jakas znajomosc z Daviem?On jest m.in. dj'em a skoro ona lubi tanczyc to pewnie po klubach chodzi.Mogli sie poznac kiedys i..no nie wiem..jakas prpozycja?Romas? kumpelstwo?Cokolwiek?Ale nic na sile ofc :)
Mógł jej kiedyś nagrywać muzykę do jej występów do castingów, mogą mieć romans , mają wspólne zainteresowanie więc mi pasuje jak najbardziej
No to super..znaja sie juz jaks czas..on jej robi fajna muze jak potrzebuje, do tego no coz..mama duzo pozytywnej energii w sobie sa sexy wiec zdecydowanie lubia sie ze soba zabawic od czasu do czasu :) wiec taka mysle friends with benefits :)
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

Reyna Castellano pisze: 21 mar 2024, 20:47
Matt Devoux pisze: 21 mar 2024, 20:41 Matt jest tancerzem , piosenkarzem..mogli sie gdzie spoznac..npo mogla tanczyc na niektorych jego koncertach jak byl w trasie..albo w jakims niby teleysku czy cos? on zonaty, dzieciaty ale flirtowac sobie mogli troche..a tka to moga sie kumplowac bardzo dobrze...?

PS inni panowie tez do wglądu jak coś ;)
Mógł być pierwszym jej artystą z którym była w trasie, wtedy mogli mieć romans, a teraz się po prostu przyjaźnią , czasami też razem współpracują jeśli jest sposobność.
no spoczko..pasuje..jakis tma krotki romans x lat temu a teraz kumpelstwo i czasme jak jej pasuje terminwo to ja zabiera w trase by wystepowala z nim :)
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

Reyna Castellano pisze: 21 mar 2024, 21:02 @Dominic Hill może jako były facet ?
No wczesniej Dom mia żone..ale to bylo malzenstwo czysto na papierze..wiec mogl wtedy poznac Reyne..mogli romansowac, potem jak sie rozwiodl moglo sie to przerodzic w jakis tam zwiazek formalny, byli pra ale kilka miesiacy bo jednak...chyba zadne z nich niechcialo sie jakos bardziej w to anagazowac..teraz sa ex ale maja dobre relacje..?czasem sie spotkaja by pogadac czy na piwko itp?
Awatar użytkownika
33 lat
171 cm
FGC, Dance Academy
Tancerka
singiel
MISSISSAUGA, KANADA

Post

Dominic Hill pisze: 23 mar 2024, 11:29
Reyna Castellano pisze: 21 mar 2024, 21:02 @Dominic Hill może jako były facet ?
No wczesniej Dom mia żone..ale to bylo malzenstwo czysto na papierze..wiec mogl wtedy poznac Reyne..mogli romansowac, potem jak sie rozwiodl moglo sie to przerodzic w jakis tam zwiazek formalny, byli pra ale kilka miesiacy bo jednak...chyba zadne z nich niechcialo sie jakos bardziej w to anagazowac..teraz sa ex ale maja dobre relacje..?czasem sie spotkaja by pogadac czy na piwko itp?
No tak byli parą po jego małżeństwie, a że on często wyjeżdżał był na treningach to się rozstali w zgodzie i mogą się kumplować.
mów mi:
Rey
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

hmm..ktos od emnie?Liv lubi tanczyc i chodzila/chodzi do szkoly tanca wiec mogly sie tma poznac..zaprzyjaźnic

ewentualnie jeszczze Amelia lub Lily mysle tak wiekowo cos?
Awatar użytkownika
33 lat
171 cm
FGC, Dance Academy
Tancerka
singiel
MISSISSAUGA, KANADA

Post

Olivia Baker pisze: 24 mar 2024, 21:39 hmm..ktos od emnie?Liv lubi tanczyc i chodzila/chodzi do szkoly tanca wiec mogly sie tma poznac..zaprzyjaźnic

ewentualnie jeszczze Amelia lub Lily mysle tak wiekowo cos?
Pasuje mi

@Amelia Jones przyjaciółka, poznali się w jej pubie

@Lily Aslan mogły się poznać u niej na lekcjach poledance
mów mi:
Rey
ODPOWIEDZ

Wróć do „relacje”