Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-Widze ze bezposrednia z ciebie kobieta Mel - zasmial sie lekko ale..skoro ne potrzebowala zadnych gier wstepncyh..jemu to pasowalo.Nakierowal chuja na jej cipke i zaglebil sie w nia z westchnieniem.
-Ach..boska... - pocalowal ja i zaczal poruszac biodrami
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-Kotku gry wstępne będziesz miał ze swoją dziewczyną, a ja potrzebuję być zerżnięta -powiedziałam , jęknęłam kiedy wszedł we mnie
-o właśnie tak Dave -powiedziała byłam mega zadowolona, rozpychał się we mnie czułam go niesamowicie. Odwzajemniłam jego pocałunek i wypychałam bioderka ku niemu.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-No w sumie...bardzo dobrze powiedziane - zgodzil sie z nią David.Wiec juz potem skupial sie na konkretnej akcji.Pieprzyl ja mocno wsuwajac sie w nia po same jaja.Pochylil sie calujac i lizac jej cycki, ssac sutki...reka bladzil po jej ciele...
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Oj było mi cholernie dobrze, brakowało mi seksu, a dzisiaj nadarzyła się idealna okazja. Pojękiwałam z rozkoszy, czułam jak rozpycha się we mnie. Jego pieszczoty doprowadzały moje zmysły do szaleństwa.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

OJ rak..co jak co bylo laska byla super sexy wiec mial odniecajacewidoki.
_Obroc sie - powiedzial po chwili wychdzac z niej.a kiedy to zorbila strleil jej mocnego klapsa w tylek a potem znow w nia wszedl i zaczal sie szybkowniej poruszac
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Kiedy ze mnie wyszedł obróciłam się do niego tyłem , wypięłam swój tyłek w jego stronę. Zawyłam z rozkoszy jak we mnie wszedł po raz drugi.
-rżnij mnie Dave och takk!-krzyczałam byłam napalona i spragniona mocnych orgazmów.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

złapał ja mocno za bidra i wchodzil w nia po same jaja.głboko, mocno, szybko.Od czasu doc zasu dal jej klapsa..
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Jęczałam było mi tak cholernie dobrze, po dłuższej chwili szczytowałam. Mocno zaciskałam się na jego kutasie. Oj było mi bosko, moje ciało dostało to czego chciało.
-jesteś zajebisty-jęczałam
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Poczul to..ale ne przestawal sie poruszac czujac ze jemu tez nie wiele brakuje.Jeczał i dyszal wchodzac w nia szybko az w koncu wyszedl z niej, chwycil chuja w dlon i po kilku ruchach trysnal nasieniem na jej wypiety tyleczek....
-Acchh......idelanie - padl po chwili na lozko dyszac
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Poczułam jego spermę na swoim tyłku.
-zdecydowanie tak -powiedziałam wytarłam się i położyłam się obok niego na łóżku
-podoba mi się ten wieczór -dodałam z uśmiechem.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-Taaakk..kto by pomyslal ze sie tak swietnie skonczy - usmiechnal sie David.
-Chcesz ejszcze isc do baru an drinka? - zapytal.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-tak idziemy jeszcze na drinka -powiedziałam poszłam się ogarnąć wróciłam no i poszliśmy do baru się napić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”