Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Oj tak, był ostry, a ona to wręcz Uwielbiała. Patrzyła na niego rozgrzane spocone ciało i wypychała bioderka w jego stronę..
-Ooo tak, Chris.. mocniej, skarbie.. - wydyszała. Chciała go więcej i mocniej. Całowała jego usta beż opamiętania, było w tym dużo języka.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

Odwzajemniał jej pocałunki i ostro w nią wchodził jego ciało błyszczało coraz bardziej od potu. Mocno ją trzymał za biodra i zanurzał się w jej mokrej cipce
-och tak boska -dyszał i patrzył na nią był cholernie napalony, wyszedł z niej obrócił ją do siebie tyłem i wszedł w nią od tyłu. Był nakręcony i to strasznie strzelał jej klapsy i zanurzał się w niej po same jajka.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Oparła dłonie, by się mocniej zaprzeć i wypinała tyleczek w jego stronę..
-Ooo tak, Chris.. Fuck me hard...- wydyszała znowu, lubiła pozycje od tyłu, jak facet był mocny i zdecydowany..
-Rznij mnie jak swoją mała dziwke...- zadrżała, czując jak jej dobrze. Chciała więcej i mocniej.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

Złapał ją mocno za włosy przyciągnął ją do siebie i pocałował jej usta ostro. Po czym przyszpilił ją do stołu calutką.
-oj będę Cię rżnął jak moją dziwkę-powiedział i posuwał ją ostro bez żadnych zahamowań.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Zadrżała jak ja tak pociągnął za włosy, a potem przyszpilil do stołu..
-Ahh, właśnie tak.. - wyjęczała. Wypinała się w jego stronę, cała płonęła. Jej cycki rozpłaszczyły się na stoliku, mocno o niego tarły.
-Ahh, Chris.. - Jęknęła znowu czując go w sobie głęboko. Czuła jak pulsuje na nim.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-jesteś boska-powiedział strzelił jej ostrego klapsa w pośladek. Patrzył jak jego kutas zagłębia się w jej mokrej cipce. Czuł jak pulsuje
-nie dochodź jeszcze -powiedział chciał dać jej więcej doznań. Był napalony i coraz bardziej natarczywy.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

-Oo kurwa...- zadrżała jak jej zabronił dochodzić. Była już tak blisko, chciała go mocniej w sobie czuć, głębiej.. wstrzymywała się ostatkiem sil..
-Ooo ja pierdole.. Christian.. nie mogę już...- zadrżała, ale jeszcze się powtzrymywala. Lubiła orgazmy, chciała go poczuć!
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-teraz -powiedział kiedy ją ostro posuwał przy paru mocniejszych pchnięciach doszedł w niej dość mocno
-o tak właśnie tak -powiedział wyszedł z niej i pocałował jej usta kiedy przyciągnął ją do siebie.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Doszła razem z nim, aż tryskając z radosci swoimi soczkami..
-Ahhhh! - zawyła i spojrzała na niego. Odwzajemniła jego pocałunek ostro.
-Aghh, jesteś boski...- Mruknęła do niego.. pocałowała jeszcze raz jego usta.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-co jak co ale chemii nam nie brakuje -powiedział i spojrzał w jej oczy. Złapał ją za tyłek uniósł w górę i poszedł z nią do sypialni.
-mi jeszcze mało -powiedział po drodze całując się z nią
mów mi:
Chris
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Christiana Lockwood”