ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
30 lat
177 cm
Tree Hill High
nauczycialka hiszpańskiego/modelka
singiel
brak
Newport/Barcelona

Post

[
data urodzenia
11/05/1993
miejsce urodzenia
Newport
zawód postaci
nauczycielka hiszpańskiego/modelka
miejsce pracy
Tree Hill High
stan cywilny
rozwódka/wolna
zamieszkanie
dom
pseudonim
Cami, CC
grupa
independent


charakter
pogodna i wesoła z pozytywna energia do życia / otwarta i szalona / wie czego chce i twardo stąpa po ziemi ale umie też się dobrze zabawić i puścić wodze fantazji / jak ja ktoś zrani czy zawiedzie to bardzo trudno odbudować u niej zaufanie
rodzina
matka-Barbara [nauczycielka fizyki w Newport]
ojciec James - nie zna
ojczym Michael [ratownik medyczny w Newport]
młodsze przyrodnie rodzeństwo - Sarah i Charlie
ciekawostki
-nie zna swojego ojca - najpierw wychowywała ja matka z dziadkami a potem ojczym
-mieszkała w Barcelonie przez 5 lat
-modelingiem zajęła się by móc opłacić studia i mieć na swoje wydatki
-była mężatką przez 2 lata [póki ten dureń jej ne zdradził z dwiema jej koleżankami na raz!]
-miewała zarówno młodszych jak i starszych facetów
-kocha zwierzęta - w domu ma 2 koty [Diego i Carmen]
-zna hiszpański, portugalski i włoski
-z każdej sesji jaka robi jedna fajna fotke sobie wiesza w ramce na ścianie
zainteresowania
-Hiszpania i wszystko co z tym związane
-książki, filmy, seriale głownie fantastyka i kryminały
-modeling
-faceci
-imprezy
-joga
-pieczenie słodkości ;p
-wymyślanie drinków ;p
Camille Collins
historia
Camille urodziła sie w Newport, była licealną wpadką - jej mama miała 18 lat jak zaszła w ciążę. Jej ówczesny chłopak jednak sie od razu ulotnił i zerwał z nią wszelkie kontakty, poza tym jak podpisał zrzeczenie się praw do dziecka. Wychowywała ja wiec matka z dziadkami.Niczego jej w domu nie brakowało, nie byli super bogaci ale przeciętną, normalna kochająca i szczęśliwą rodziną.Jak Cami miała 11 lat, jej mama wzięła ślub i tak CC zyskała tatę, który ja adoptował. Po roku pojawiła sie jej siostra a po kolejnym roku jej brat.
W liceum szło jej bardzo dobrze.Była mądra i bystra.Szczególnie miała głowę do języków [hiszpański, portugalski, włoski ]ale głownie upodobała sobie hiszpański, więc jak była okazja to wyjechała na rok na wymianę do Madrytu.Gdy wróciła skończyła liceum z wyróżnieniem i poszła na studia na filologie hiszpańską a potem doszła jeszcze pedagogika.Mieszkała w akademiku oraz zaczęła dorabiać sobie w modelingu by mieć na studia.
Po studiach wyjechała do Barcelony na wakacje z przyjaciółka ale tak jej sie spodobało ze postanowiła tam zostać.Wynajęła nieduże mieszkanie i tam zamieszkała. Pozala faceta..byla to wielka miłość... - po pol roku wzięli ślub. Po dwóch latach jednak przyłapała go na zdradzie wiec sie rozwiedli.Chwile tam jeszcze mieszakałą - w sumie 5 lat - ale postanowiła w kocu wrócić do USA, bliżej rodziny i dawnych znajomych.Kiedy dostała ofertę pracy w liceum w Tree Hill, spakowała sie i wróciła przenosząc do tego miasteczka...
wizerunek: Hannah Ferguson
Awatar użytkownika
100 lat
200 cm
Tree Hill
Burmistrz
to skomplikowane
tree hill
tree hill

Post

akcept!
Witaj w miasteczku Tree Hill! Twoja karta postaci została zaakceptowana, więc możesz założyć relacje, telefon oraz inne potrzebne Twojej postaci tematy, a następnie ruszać do gry! Powodzenia ♥
mów mi:
Tree Hill
tree hill
ODPOWIEDZ

Wróć do „Panie”