Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Rano muszę pojechać do klubu, a potem powinienem wrócić jakoś po południu normalnie... więc popołudnie będę miał wolne.. a co? Chcesz mi coś zaproponować? - zapytał miło.
Spojrzał na nią z uśmiechem.
Awatar użytkownika
26 lat
163 cm
Cały świat
aktorka/ modelka
w związku
Clive Teller
Kalifornia/San José

Post

-może gdzieś wyjdziemy na obiad na miasto , albo do restauracji na plaży jest już super pogoda-powiedziałam
-Abel za tydzień zaczyna wakacje można by było pomyśleć o jego wyjeździ bo przyniósł z 3 ulotki jeśli chodzi o wyjazd na wakacje -powiedziałam
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Dobrze.. przyjadę po Ciebie koło 15 i pojedziemy sobie na obiad...- powiedział wesoło.
-Ano trzeba go wysłać na jakiś obóz czy dwa by się nie zanudził w domu.. - uśmiechnął się.
Awatar użytkownika
26 lat
163 cm
Cały świat
aktorka/ modelka
w związku
Clive Teller
Kalifornia/San José

Post

-no i mamy plany na jutro -powiedziałam wesoło
-to może jeszcze małe co nie co przed spaniem ?-spytałam z figlarnym uśmieszkiem podeszłam do niego pocałowałam jego usta. Zaczęłam masować jego kutasa przez bokserki.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Uśmiechnął się..
-Dokladnie.. - powiedział i pocałował ją namiętnie..
-Yhm.. mówisz? Chętnie.. ale chodź do łóżka..- powiedział do niej. Wziął ja za rękę i pociągnął do sypialni, co chwilę wpadali na jakąś ścianę liżąc się ostro.
Awatar użytkownika
26 lat
163 cm
Cały świat
aktorka/ modelka
w związku
Clive Teller
Kalifornia/San José

Post

Michelle zjadła z Ablem śniadanie, po czym chłopak poszedł do kolegi bo się umówili. Michelle posprzątała i usiadła do komputera zaczęła przeglądać co się dzieje w sieci.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Wrócił do domu, porządnie zerżnął swoją narzeczoną, po czym poszli spać itp..
W sobotę pojechali w trójkę na grilla do Justine.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Michelle Newman i Clive'a Tellera”