ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
178 cm
Night Club
Tancerka
singiel
...
Los Angeles

Post

data urodzenia
20.10.1998
miejsce urodzenia
Los Angeles
zawód postaci
tancerka w NC
miejsce pracy
Night Club
stan cywilny
wolna
zamieszkanie
mieszkanie
pseudonim
Candy
grupa
Hot'n'spicy


charakter
Candy jest wolnym duchem, uwielbia sztuke, muzyke, taniec. Doskonale spiewa, jeszcze lepiej tańczy. Przychodzi jej to naturalnie, jak z reszta większość rzecz, ktore robi. Nigdy nie musiala sie starac, by cos osiągnąć. Jest ładną dziewczyną, wiec potrafi zmanipulowac facetów, by dostac czego chce. Nie przywiazuje wagi do pieniedzy, bo zwykle ma ich sporo.
rodzina
brat - Stephen - nie utrzymują kontaktu, rodzice - nie żyją
ciekawostki
Doskonale tańczy i śpiewa, jest tancerka w night clubie, kilka razy wystapila na wybiegach jako modelka, czuje się w tym świetnie, ale wili tańczyć na scenie, tak czy siak zarabia swoim ciałem. Zagrała w kilku filmach dla dorosłych.
zainteresowania
modeling, taniec, śpiew, muzyka, showbiznes
Candice Swanepoel
historia
Urodziła się w LA, jako młodsze dziecko swoich rodziców. W rodzinie nie przelewało się, zawsze były kłótnie o pieniadze, a jej matka pracowala na kilka etatów, by mieć kase na dzieci. Ojciec sporo pił i nie potrafił zadbać o rodzinę. Mieszkali na osiedlu z przyczepami kempingowymi i domkami socjalnymi. Razem z bratem chodzili do szkoły, ale nauka nigdy nie była jej mocną stroną. Candy zawsze byla śliczną dziewcyzną, więc przykuwała uwagę facetów. Swoje pierwsze pieniądze zarabiała robiąc lody facetom na osiedlu będąc jeszcze nieletnią. Gdy skończyła szkole zatrudniła się w klubie go go, gdzie tańczyła, oraz świadczyła inne uslugi. Pasowało jej to, bo zarabiala na tym konkretne pieniądze. Gdy uzbierała na mieszkanie, to wyniosła się z LA. 4 lata temu przyjechała do TH, gdzie rowniez zatrudniła sie w NC. Swiadczy juz mniej dodtkowych uslug, ale i to czasem się jej zdarza.
wizerunek: Candice Swanepoel
mów mi:
CANDY
Awatar użytkownika
100 lat
200 cm
Tree Hill
Burmistrz
to skomplikowane
tree hill
tree hill

Post

akcept!
Witaj w miasteczku Tree Hill! Twoja karta postaci została zaakceptowana, więc możesz założyć relacje, telefon oraz inne potrzebne Twojej postaci tematy, a następnie ruszać do gry! Powodzenia ♥
mów mi:
Tree Hill
tree hill
ODPOWIEDZ

Wróć do „Panie”