Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Złapał ją mocniej za pośladki, oj była cudowna do tego znała się na rzeczy. Było mu cholernie dobrze. Czuł jak się w niej rozpycha, jej cipka była idealna. Doprowadzała go do obłędu jak go tak ujeżdżała.
-idealnie -powiedział i pocałował z językiem jej usta dość zaborczo. Wplótł palce w jej włosy, czuł jak ociera się swoimi balonami o jego klatę. Był napalony i chciał jej więcej i więcej.
-jesteś boska -powiedział napalony patrząc w jej oczy, była taka gorąca. Zatracał się w tym wszystkim.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Odwzajemniała jego pocałunki równie żarliwie. Była nakręcona, jego ciało i sprzęt były obłędne, chciała to maksymalnie wykorzystać..
-Ooo tak, jestem.. ale ty też...- powiedziała susząc głośno i wpiła się w jego usta.
Podskakiwala na nim ostro I coraz szybciej.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Dociskał ją do samego końca na swoim kutasie. Było mu cholernie dobrze, jej jęki były obłędne. Głośno oddychał , serce waliło mu jak szalone. Czuł przyjemne dreszcze na całym ciele. Był cholernie napalony. Całował jej usta rękoma błądził po jej seksownym ciele. Po chwili wstał z nią z fotela. Wyszedł z niej obrócił ją do siebie tyłem i wszedł w jej mokrą ciasną cipkę. Była obłędnie ciasna, czuł jak rozpycha się w niej. Złapał mocno za jej cycki i posuwał ją ostro od tyłu.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Jęknęła gdy tak ostro w nią wszedł znowu, była ciasna dla jego wielkiego chuja, a on rozpychał się w niej mocno..
-Ahh! Bruno...- zadrżała. Była nakręcona jak cholera. Jej sutki sterczały mocno, wypychała piersi w jego dłonie, a tyleczek do jego miednicy. Płonęła z pożądania i przyjemności.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-jesteś boska -powiedział , czuł ja całym swoim kutasem. Rozpychał się w niej nie zwalniał chciał ją rżnąć, aż oboje nie będą szczytować. Drażnił jej twarde sutki.
-uwielbiam Twoje balony -wydyszał jej do ucha. Napierał na nią z całą siłą , wchodził w nią po same jajka. Czuł jak jego uda ociekają jej soczkami.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Oj, wszystko już ociekało jej sokami, była nakręcona, mokra, jej cycki chciały eksplodować w jego dłoniach..
-Ooo kurwa.. jeszcze, bejbe.. jesteś zajebisty...- zadrżała.. było jej obłędnie z nim.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Nie przestawał jej posuwać ani na chwilę tempo było dość szybkiej, aż po chwili oboje szczytowali
-właśni tak -wydyszał był zajebiście zadowolony. Zalał jej cipkę swoim nasieniem. Normował swój oddech.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się szeroko..
-Idealnie...- wydyszała, spojrzała na jego boskie, rozgrzane ciało. Przejechala dłońmi po jego klacie..
-Jestes jak grecki bóg...- uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-a TY masz ciało jak bogini więc pasujemy do siebie idealnie -powiedział i spojrzał na nią ścisnął jej piersi dość mocno.
-zmęczona ?-spytał z figlarnym uśmieszkiem.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa..
-Dziękuję za komplement...- powiedziała I pocałowała go namiętnie. Nakręcona była na niego i cieszyła się ze udało się jej zaciągnąć go do łóżka.
-Nawet trochę...- pokiwała głową. Spojrzała w jego oczy..
-Ale widzę że ty nie...- zaśmiała się. Cmoknęła go.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-oj mogę długo -powiedział i spojrzał na nią
-ale już nie będę Cię męczył -powiedział i zaśmiał się
-odpoczywaj
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się. Spojrzała na niego i pocałowała jego usta..
-Jesli chcesz możemy zmienić miejscówkę.. I ewentualnie kontynuować zabawę rano.. no chyba że po prostu jutro do mnie zadzwonisz i znowu się spotkamy...- puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-możemy iść do mnie -powiedział i podszedł do niej. Pocałował jej usta
-ale nie wiem czy wytrzymam do rana , żeby znowu się w Ciebie nie wbić -powiedział i spojrzał w jej oczy.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się na jego słowa..
-No cóż.. myślę, że jakoś to przeżyje...- wyszczerzyła się do niego szeroko. Pocałowała jego usta z językiem intensywnie.. a potem już się ubrali, ogarnęli, zapłacili za pokoj, i taksą pojechali do niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Część hotelowa”