Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Uwielbiał kiedy dochodziła. Spojrzał na nią i uśmiechnął się
-zaraz wracam -poszedł ubrać się w ten swój strój, ale tylko spodnie z szelkami.
-może być?-spytał pocałował jej usta, rozchylił jej nóżki, wyswobodził przez rozporek swojego kutasa i wsunął się w nią. Zaczął się z nią namiętnie kochać.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo kurwa...- powiedziała I przygryzła wargę, po czymgo pocałowała zachłannie.
-Zamawiam takiego strażaka codziennie...- wyszczerzyła się. Pociągnęła go do siebie za te szelki..
-To niemożliwe by być tak hot jak ty...- znów wpiła się w jego usta.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-może być codziennie -powiedział i zagłębiał się w jej mokrej cipce
-a ja zamawiam tą mokrą cipkę -powiedział i pocałował jej usta posuwał ją ostro był nieźle nakręcony , chciał dać jej jak najwięcej rozkoszy.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się na jego słowa, ale pokiwała głową tylko, chętnie będzie dl niego taka mokra. Pieprzyli się tam ostro, coraz szybciej i szybciej, aż w końcu doszli oboje z głośnym jękiem przyjemności..
-Aaah, Ryan.. you're the best.. - zadrżała.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-to Ty jesteś najlepsza -powiedział pocałował jej usta i wyszedł z niej usiadł na krześle i posadził ją na sobie okrakiem. Całował się z nią jeszcze dłuższą chwilę błądził rękoma po jej ciele. zjechał ręką na jej łechtaczkę i masował ją patrząc jej w oczy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa, a potem dość szybko doprowadził jej ciało do kolejnego cudownego orgazmu.. Zatraciła się w tym, kołysała bioderkami, "nabijając się" na jego paluszki i trwała w tym, aż w końcu doszła z głośnym jękiem..
-Ooch, Ryan.. - wymruczała.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-bosko dochodzisz -powiedział i spojrzał na nią. Chciał jej jeszcze a jego kutas znowu stał na baczność. Nabił ją na swojego kutasa
-uwielbiam Twoją cipkę -powiedział czuł jak na nim pulsuje. Wpił się ustami w jej piersi i poddał się jej totalnie.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ahhh, zwierzaku...- Mruknęła, wplotla palce w jego włosy i pociągnęła za nie, odchylając jego głowę do tyłu. Liznęła jego szyję kilka razy..
-Krecisz mnie jak cholera.. - Jęknęła jak znowu ja na siebie nabił. Zaczęła się na nim poruszać zmysłowo.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-idealnie -powiedział kiedy poczuł jej mokrą cipkę
-zerżnij mnie Mags -powiedział seksownym głosem. Był napalony , miał przed sobą seksowną laskę i korzystał z jej wdzięków.
-idealnie właśnie tak -mówił patrząc na nią. Dociskał ją do końca chciał ją czuć calutką.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i coraz szybciej poruszała się na nim, pomagał jej w tym, więc obojgu na prawdę było cudownie.. pojękiwała coraz głośniej. Całowała jego usta lub szyję, dłońmi błądziła po jego klacie i ramionach..
-Ahhh Ryan..
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-jesteś boska -powiedział i spojrzał na nią. Uwielbiał ich seks a dzisiaj było jeszcze lepiej niż dotychczas.
-idealnie Mała -złapał ją za tyłek wstał z nią posadził ją na stole i zaczął energicznie w nią wchodzić.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ahhh, tak! Bierz mnie ostro...- wydyszała do niego jak posadził ją na stole. Była tak bardzo nakręcona..
-Ryan.. jesteś boski...- drżała cała, czując jak kolejny orgazm jest blisko.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Złapał ją mocno za tyłek i nabijał ją na swoją pałę. Był tak nakręcony , że nie umiał się pohamować. Całował się z nią, wziął ją do góry i zaczął posuwać ją ostro od dołu. Był coraz bliżej dojścia. Jego ciało płonęło z pożądania, po jego ciele spływały krople potu.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo Boże... ale jesteś niwyzyty...- Mruknęła nakręcona. Coraz głośniej pojękiwała, gdy tak ostro ja brał.
-Ahhh, fuck! Ryan! Ahhh! Bosko! - krzyczała co chwilę.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Pieprzył ją ostro jeszcze dłuższą chwilę, aż oboje szczytowali. Usiadł na krześle z nią.
-boska -powiedział i pocałował jej usta z języczkiem
-częściej mnie tu odwiedzaj -powiedział i uśmiechnął się do niej figlarnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Straż Pożarna”