Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

-Poki co to wszystko mam...- powiedziała do niego miło, cmoknęła jego klatę i cmoknęła jego usta.
-Kocham Cię, Will...- powiedziała szeptem i wtuliła się w niego..
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-a ja Ciebie -powiedział tulił ją do siebie, cieszył się chwilą choć nie umiał pojąć dlaczego to się kończy. Błądził ręką po jej nagim seksownym ciele.
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Uśmiechnęła się pod nosem, po czym przymknęła oczy i zasnęła przy nim. Była spokojna, błogo jej było i zmęczona dość już była. Uwielbiała z nim spać.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

On też chwilę po niej zasnął spokojnym snem.
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Obudziła się rano, spojrzała na śpiącego Williama.. zadzwoniła do szpitala, że oboje dzisiaj nie przyjdą do pracy, bo mają grype.. po czym wsunela się pod kołdrę i zaczęła mu obciągać.. będą mieli jeszcze jeden dzień dla siebie.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Poczuł jej usta na swoim kutasie. Głośno westchnął i spojrzał na żonkę
-och tak Kochanie idealnie -powiedział napalony na nią. Jego kutas szybko był w gotowości.
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Czuła jak jego kutas szybko staje na wysokości zadania i wypelnia jej usta, obija się o jej gardełko.. jak już był wielki to przysunela się do niego w górę..
-Zalatwiłam nam dziś wolne.. możemy się pieprzyc do woli...- wyszczerzyła się do niego I pocałowała z językiem jego usta.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Kiedy to mówiła złapał za jej biodra i nabił ją na swojego kutasa.
-bosko -powiedział i pocałował jej usta
-zerżnij mnie Rach -powiedział napalony na swoją żonkę strzelił jej ostrego klapsa w tyłek.
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Uśmiechnęła się I westchnęła jak ja na siebie nabił, zaczęła od razu poruszać bioderkami intensywnie..
-Ahhh mężu.. idealnie...- uśmiechnęła się patrząc na niego z góry.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-zdecydowanie jesteś idealna i na właściwym miejscu Kochanie -powiedział napalony na swoją seksowną żonkę. Czuł jak nabija się na jego kutasa, była w tym nieziemsko dobra. Głośno wzdychał , serce waliło mu jak szalone , oddech przyspieszył.
-chcę Cię posuwać aż zabraknie mi sił -powiedział i pocałował jej ust, kiedy usiadł. Złapał za jej seksowne pośladki i strzelał w nie klapsy dość ostre.
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

-Bardzo dobry plan, skarbie...- wydyszała do niego i pocałowała jego usta namiętnie, odwzajemniając jego pocałunek. Nakręcał ją bardzo. Coraz szybciej i mocniej się na niego nabijała.
-Ooo kurwa, Will.. kocham to...- drżała nakręcona, czując jak jest blisko.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-ciesze się , że podoba Ci się ten plan Kochana Żono-powiedział napalony na nią. Czuł jak się na niego nabija, była w tym cudowna. Przytulił ją do siebie ugiął nogi i zaczął posuwać ją ostro od dołu.
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Opadła na niego i oddawała się temu jak ja tak mocno posuwał..
-Ook kurwa, Will.. - drżała cała. Była nakręcona jak cholera, jej ciało przechodziły cudowne dreszcze..
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

A on nie zwalniał zatracał się w tym, ostro ją brał bez żadnych zahamowań może właśnie tego im brakowało przez te lata ich małżeństwa. Zanurzał się w jej obłędnie mokrej cipce
-och tak jesteś boska -dossał się do jej szyj , pracował bardzo energicznie swoimi biodrami
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

-Ahhh, William! AHHH! - krzyczała czując jaki jest szybki i mocny w tych ruchach. Jej cipka płonęła od tych ruchów, było jej tak dobrze..
-Jezuuu. Will! - drżała cała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Rachel i Williama Levy”