Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Spojrzała na niego z błogim uśmiechem I przyciągnęła do siebie jego twarz. Pocałowała jego usta czule..
-Ahh, Jon.. jesteś najlepszy... - powiedziała I uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

-to Ty jesteś obłędna -powiedział patrzył na nią wsunął w nią palce i zaczął ją nimi posuwać. Chciał patrzeć jak szczytuje, a później chciał ją zerżnąć tak by oboje odpłynęli w tej rozkoszy.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Jęknęła znowu głośno jak tak mocno ja posuwał palcami..
-Ahhh, jeszcze skarbie...- zadrżała. Zacisnęła dłonie na jego ramionach, odchyliłam głowę do tyłu.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

Jego kutas prężył się coraz mocniej. On był napalony, patrzył na nią i nie zwalniał ruchów swoimi palcami.
-jęcz-warknął, był napalony coraz bardziej i powoli tracił kontrolę, czekał na jej orgazm, a później zacznie się ostry i intensywny seks.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Patrzyła na niego i widziała te kurwiki w oczach.. Jęknęła głośno i nakręcała się jeszcze bardziej.. poruszała miednica coraz szybciej nabijając się na jego paluszki..
-Ahhh Jon...- zadrżała w końcu zaciskając się na jego palcach.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

Kiedy dochodziła do ssał się do jej łechtaczki potęgując jej doznania. Oblizał swoje palce z jej soczków. Wstał przyciągnął ją do siebie. Pocałował żarliwie jej usta. Obrócił ją do siebie tyłem opierając ją o blat szafki, rozchylił bardziej jej nogi. Strzelił jej ostrego klapsa w pośladek i po chwili wszedł w nią dość mocno po same jaja. Głośno jęknął czując jaka jest gorąca zaczął ją ostro posuwać. Złapał mocno za jej cycki i miętosił je dość ostro.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

-Jesteś niewyzyty...- wydyszała nakręcona jak znów w nią wszedł. Ledwo już stała na nogach, a on wciąż ja posuwał. Jutro nie będzie mogła normalnie chodzić..
Zapierała się mocno o blat..
-Ooo tak, rznij mnie...
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

-więc możesz zostać u mnie -powiedział
-uwielbiam Cię rżnąć Len -powiedział napalony na nią raz po raz zagłębiał się w jej mokrej cipce czuł jak pulsuje i jak jest mu cholernie dobrze, po dłuższej chwili doszedł w nią
-o kurwa tak!-warknął było mu zajebiście. Wyszedł z jej cipki
-uwielbiam Cię -pocałował jej usta złapał mocniej za jej cycki.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Doszedl po raz kolejny i zalał jej cipke. Jęknęła pod nosem I spojrzała na niego przez ramię..
-W końcu mam wakacje, więc mogę zostać.. ale nie wiem czy moje ciało wytzrymq ta ilość seksu...- zaśmiała się. Liznęła jego usta.
-Jesteś obłędny, Jon.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

-to Ty tak na mnie działasz Len -powiedział i pocałował jej szyję dekolt i dobrał się do jej boskich piersi ścisnął je rękoma i pieścił ustami na przemian
-chcesz zmienić miejsce ?-spytał i spojrzał na nią.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

-Mozemy zmienić miejsce.. albo najlepiej trochę odpocząć...- zaśmiała się. Spojrzała w jego oczy. Liznęła jego klate..
-Nie martw się.. jeszcze dziś poruchasz...- wyszczerzyła się do niego.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

-i dobrze, bo uwielbiam ruchać Ciebie i Twoje cycki-powiedział i pocałował jej usta, poszli więc do niego do sypialni.
mów mi:
Jon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Jonathana Williams`a”