Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Justine biegała między gośćmi, zbierała zamówienia na kolejne herbatki, kawki i napoje itp.
W końcu zawołali też dzieciaki na coś do zjedzenia, więc zajęła się już karmieniem bliźniaczek.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uśmiechnął się do swoje żonki.
-zawsze możemy popilnować wasze dzieci i się w to wprawiać -powiedział wesoło. Napił się piwka
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

-Dobra, dobra..juz nicnie mowie - unisł rece smiejac sie do Sary i Coltona.
-Chodzmy tma do reszty... - powiedzial i tak zorbili.Pomog Justine z dziewczynkami by bylo syzbciej.CO prawda 4 latka to jzu ogarnialy jedzene ale..trzebabylo je pilnowa cby jadly a nie bawily sie czy cos.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Dobra Jade..odpuszczamy ale jak jus cos to wiesz..prosimy z jamesem do akceptacji - wyszczerzyl sie i wytknal jej jezyk>-A co tma CLive u was?Jak klub i ogolnie?interesy? - zapytal i sie anpil piwka i zjadal cos am
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

-No jasne..bez akceptacji nie ma..sama wybralas ostatnio i patrz jak na tmty wyszl sis - oj no byl wredy i lubil dokuczac Jade ale n to z milosci xD
A James zErica ofc wzieli tez Liama by tez go nakamic.Luca z Ablem tez przyszli cos zjesc
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-A u nas w porządku, interes się kręci cały czas.. więc nie narzekam..- wyszczerzył się..
-Choc już dobrze by było jakby mi siostra wróciła biznesu pilnować. Ale No.. nie popędzam...- dodał śmiejąc się.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

-Dokladnie.. będziemy dorabiać jako niańki...- zaśmiała się Sarah..
Dzieciaki zjadły sobie jedzonko grzecznie w miarę..
-No aniołki dwa...- powiedziała o dziewczynkach z uśmiechem.onie takie blondyneczki, słodkie.
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Margot też przyglądała się dzieciom, które jadły i sama też sobie coś tam przekąsiła. Siedziała już sobie teraz blisko Iana.
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

-Oj dobra.. już zejdźcie ze mnie...- zaśmiała się Jadę i pokręciła głową na chłopaków.
-Zaczynacie być nudni...- wytknęła język Jamesowi, a potem Liam do niej przylazł to go wzięła na kolana i ona go karmiła. Cmoknęła go w główkę i się nim chwilę zajęła.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Justine też sobie w końcu siadła i zjadła coś..
-Oj brat.. mi się do pracy nie śpieszy... - zaśmiała się.bo jej tu natrudził o tym barze i marudził..
Musi pogadać o tym z Mattym najpierw xD
Awatar użytkownika
32 lat
170 cm
mendoza & callahan
Prawniczka
mężatka
James Callahan
NY

Post

Erica oddala synka Jadę to sama sobie też coś zjadła i wypiła drineczka. A co. Już nie karmiła piersią, więc fajnie się mogła pobawić..
-A w ogóle laski.. może jakieś wspólne wyjście gdzieś na klubbing. Zostawimy chłopów z dziećmi i pójdziemy potańczyć? Hmm? - zapytała wesoło.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-więc korzystajcie póki możecie-zaśmiał się
-masz ochotę coś zjeść Kochanie ?-spytał i spojrzał na żonkę napił się piwka
Awatar użytkownika
26 lat
163 cm
Cały świat
aktorka/ modelka
w związku
Clive Teller
Kalifornia/San José

Post

-ale chyba nie masz co narzekać na brak pracowniow -powiedziałam i napiłam się
-nie mamy na co narzekać -powiedziałam i spojrzałam na swojego faceta. Abel tam wcinał jedzonko
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

-Ej ej..jaki klubbig?Jakie faceci z dziecmi? - zaytal James patrzac na swoja zonke.
-nie zapedzila sie pani? - wyszcerzyl sie.Wiaomo ze zartowal sobie.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

-Taaa..one tylko wygladaja jak aniolki Sarah..ale maja dusze diablów - zsmial sie matty.Potem sobi siedzieli razemw szyscy juz przy stole by wspolnie gadac.
-Clive...Justine wraca do rpacy a ty tu do ans do opieki nad dziecmi..pasuje tkai uklad? - zamial sie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”