Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Poruszała bioderkami w jego rytmie. Ujęła swoje piersi w dłonie i pieściła je, była nakręcona jak cholera..
-Ahhh, tak, ahhh, jak dobrze...- wyginała się w luk.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

A on nie przestawał jej posuwać. Patrzył jak pieści swoje piersi, był napalony. Mocno ją trzymał i posuwał, aż oboje szczytowali opadł na łóżko głośno dysząc.
-jesteś boska -powiedział
-możesz jeszcze skorzystać póki jest sztywny -wskazał na swojego kutasa.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i skoro tak, to jeszcze się na niego nabiła i ostro jeszcze go ujeżdżając doprowadziła się do kolejnego orgazmu, zadrżała cała i wygięła się w łuk, ładnie eksponując mu swoje balony.. Westchnęła i zeszła z niego, padła obok już zmęczona..
-Było zajebiście.. - wydyszała.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-oj tak było zajebiście-pochylił się nad nią pocałował jej usta
-rano dostaniesz kolejną dawkę orgazmów -powiedział przytulił ją do siebie i zasypiał musiał się zregenerować. Dawno nie miał tak długiego seksu.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Ona tylko po cichaczu napisała smsa do rodziców że zostaję u Jenny na noc, a potem już się położyła wygodnie i zasnęła. Była wykonczona ale też mega usatysfakcjonowana tym spotkaniem z nim.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Spał do rana w kocu był wymęczony. Spało mu się bardzo dobrze.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Ona też spalą do rana, obudziła się jednak w końcu i spojrzała na tego przystojniaka obok. Uśmiechnęła się na widok jego idealnego ciała. Poszła na szybkie siku do łazienki, przepłukała wodą twarz i przepłukała zęby, po czym wróciła do pokoju. Wsunęła się do łóżka i dłonią pod kołderkę, zaczęła masować jego fiuta.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Poczuł jej dotyk , zrobiło mu się gorąco z rana nie wiele potrzebował by jego kutas był pełnych rozmiarów. Spojrzał na dziewczynę, pocałował jej usta
-zaczynamy od rana mówisz -powiedział z cwanym uśmieszkiem.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Odwzajemniła jego pocałunek zaborczo i uśmiechnęła się do niego.
Pokiwała głową.
-zaczynamy...- zaśmiała się. Liznęła jego klatę, zassała jego sutek.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-to dobrze, uwielbiam takie poranki-powiedział jego kutas już stał w gotowości. Wsunął w nią palce i zaczął ją nimi posuwać kiedy była odpowiedni mokra. Przyciągnął ją do siebie i nabił ją na swojego kutasa.
-o kurwa-jęknął był napalony , a ona była obłędna. Złapał ją za biodra i pomógł jej się na sobie poruszać. Uwielbiał patrzeć na jej falujący biust.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Jęknęła kiedy ja na siebie nabił, zaczęła się na nim poruszać. Złapała w dłonie swoje cycki i bawiła się nimi, patrząc sobie w jego twarz. Wiedziała że gk kręciły, więc wykorzystywała to. Pochyliła się w jego stronę, wsunela mu sutek w usta..
-possij, przystojniaku...- Mruknęła zadowolona.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Oj tak patrzył sobie na nią, był nakręcony. Dossał się do jej sutka kiedy stwardniał zaczął go podgryzać ząbkami. Czuł jak mocno rozpycha się swoim kutasem w jej cipce. Była idealna do tego taka ciasna i cholernie mokra. Dociskał ją do końca tak by nabijała się na niego do samego końca.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się, potem podsunęła mu druga pierś. Westchnęła gdy zrobił z nią to samo. Uwielbiała jak faceci dbali o to by było jej dobrze.. poruszała się na nim coraz szybciej i szybciej. Jej cycki falowały dość intensywnie. Było jej cudownie z nim.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Bawił się jej cyckami, uwielbiał je na sam ich widok mu stawał. Był napalony, a oba błędnie seksownie. Dawno już żadna laska tak na niego nie działała. Drażnił jej twarde sutki. Strzelał jej klapsy w tyłek. Czuł jak sie zaciska i jest jeszcze ciaśniejsza. Oj była obłędna. Głośno dyszał, serce waliło mu jak szalone. On chciał jej więcej i więcej.
mów mi:
Bruno
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bastiana Johnson”