Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-och tak Megan jest bosko -powiedział. Czuł jej mokrą cipkę na swoim kutasie nie zwalniał, zatracił się w tym było mu cudownie. Całował się z nią bardzo namiętnie.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Jej też było bosko, całowała jego usta, poruszała się w jego rytmie, aż w końcu oboje ponownie szczytowali.. zadrżała cała i zacisnęła się mocno na jego kutasie..
-Ooo tak, Chris.. właśnie tak... - wyjęczała.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-jesteś niesamowita Megan -powiedział i spojrzał jej w oczy
-a sex z Tobą jest nieziemski uzależniający -pocałował jej usta z języczkiem
-zmęczona ?-spytał z cwanym uśmieszkiem.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa..
-Dobrze to słyszeć.. - wyszczerzyła się do niego.. Pocałowała z językiem jego usta i przejechała pazurkami po jego klacie..
-Jeszcze raz i możemy iść spać.. - powiedziała z uśmiechem, liznęła jego usta, policzek, szyję.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-nie ma problemu -powiedział
-chcesz coś do picia?-spytał i spojrzał na nią z uśmiechem
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Uśmiechnęła się.
-A możesz coś dać.. albo wody albo drinka...- zaśmiała się. Trochę ja suszyło jednak po tym wysiłku.
Przyniósł drona to się napila takiego zimnego..
-Yhm. Pycha...- powiedziała wesoło.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

Napił się też drinka i patrzył sobie na nią
-oj kochana chyba byłaś troszkę wyposzczona ? a może Ty tak możesz cały czas się bzyka?-spytał i patrzył sobie na nią mierząc jej nagie ciało wzorkiem.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Zaśmiała się..
-Oj kochany.. nie znasz mnie jeszcze od tej strony.. ale owszem.. lubię się bzykać.. I bardzo bardzo dużo się bzykam na codzień...- wyszczerzyła się do przyjaciela.
-A ty? - zapytała wesoło. Po czym przysunęła się do jego fiuta po czym leniwie mu zaczęła obciagac..
-Powiedz mi, co lubisz...- Mruknęła. Przejechała pazurkami po jego udach.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-to mi się podoba -powiedział po chwili poczuł jej usta na swoim kutasie. Głośno westchnął i spojrzał na nią była mega seksowna w tym co robiła.
-lubię sex od jakiegoś czasu dość intensywnie z niego korzystam, kiedyś raz na parę dni teraz niema że codziennie -powiedział
-zdecydowanie lubię Twoje obciąganie, lubię ostry sex lubię też próbować nowych rzeczy chyba stałem się seksoholikiem -zaśmiał się
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Chwilę mu obciągała słuchając go uważnie..
-Czego nowego chciałbyś spróbować? - zapytała wesoło, spojrzała w jego oczy. Lionela jego główkę i zaraz znów zassała go do ust..
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-nie mam tu żadnego takie sprzętu, ale chciał bym Cię związać i ostro wyruchać -powiedział patrzył na nią.
-a teraz go dosiądź i zerżnij mnie Megan -powiedział był cholernie na nią napalony.
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
32 lat
163 cm
xxx
xxx
mężatka
Joel Goran
Seatle

Post

Spojrzała na niego z uśmiechem..
-Mam tego sporo... - wyszczerzyła się. Nie zaprosi go do swojego domu.. chociaż.. musi to przemyśleć...
Podniosła się więc i siadła na nim okrakiem, wsunela jego chuja w swoją szparke i zaczęła się na nim poruszać.
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

-więc możesz wpaść z zabawkami -powiedział i głośno westchnął , czuł jaka jest mokra i jak opata go swoim gorącem.
-bosko -powiedział strzelił jej klapsa dossał się do jej boskich piersi kiedy go ujeżdżała.
mów mi:
Chris
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Christiana Lockwood”