ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-jesteś idealna -powiedział i spojrzał w jej oczy
-właśnie taką Cię Kocham -powiedział napalony totalnie na swoją żonkę posuwał ją ostro cieszył się tym
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa. Odwzajemniała jego pocałunki namiętnie i ostro się już pieprzyli, czerpiąc z tego wiele przyjemności.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Kiedy oboje szczytowali opadli na łóżko
-bosko, ale chcę jeszcze -powiedział i spojrzał na Rachel
-masz ochotę na kolejną rundę ?-spytał z cwanym uśmieszkiem.
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Zaśmiała sie..
-ahhh, Jasne że chce.. ale za chwilkę...- Mruknęła do niego i położyła się wygodnie na łóżku, wtuliła się w jego nagie ciało.. miziala paluszkiem jego klatę. W takich chwilach wcale nie chciała od niego odchodzić..
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-no to dobrze -powiedział błądził ręką po jej seksownym ciele. Przymknął oczy i delektował się tą chwilą
-jesteś pewna, że chcesz odejść?-spytał tak dla pewności
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko i pocałowała jego usta..
-Nie... w takich chwilach wcale mi tego nie ułatwiasz.. - powiedziała szczerze.. - Chciałabym mieć was obu.. - dodała i zaśmiała się..
-Ale nie jestem z Tobą szczera już od jakiegoś czasu, zdradzam Cię.. zasługujesz na coś lepszego, Will.. Nie chcę stawać na twojej drodze do szczęścia...
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

On nie miał tyle odwagi, żeby przyznać się, że ją zdradza , ale poniekąd mu ulżyło.
-więc jeśli chcesz możemy zmienić nasz związek na otwarty -powiedział i spojrzał w jej oczy
-nie chcę z Ciebie rezygnować -powiedział i pocałował jej usta
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Spojrzała na niego naprawdę zdziwiona..
-Serio? - zapytała go.. Ale po chwili westchnęła.. -Myślałam, że będziesz mnie chciał zabić jak się dowiesz o tym.. - powiedziała szczerze. Siadła na łóżku i spojrzała w jego oczy.. Pochyliła się do niego i pocałowała jego usta namiętnie..
-Jezu, Will, nie ułatwiasz mi tego.. - zaśmiała się. Chwilę gapiła się na niego..
-Słyszałam plotki.. w szpitalu.. że twoje wizyty niektóre.. nie są wizytami.. - spojrzała na niego uważnie, unosząc brew.. Wiadomo, o czym mówiła..
-Masz kogoś albo miałeś też na boku? - zapytała, bo jednak za lekko zareagował na to.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Spojrzał na nią
-kiedy nam się nie układało poznałem kogoś , nie znasz jej -powiedział
-poza tym to był tylko sex -powiedział i spojrzał na nią
-nie zostawił bym Cię , ale jeśli nie chcesz być ze mną to rozumiem -powiedział
-poza tym z tego co mówisz kogoś kochasz , ja zawsze kochałem tylko Ciebie
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

No zakłuło jednak i tak..
-Yhm.. rozumiem.. - powiedziała i spojrzała w jego oczy, zbliżyła się i pocałowała jego usta czule..
-To nie jest tak, że Ciebie nie kocham.. - powiedziała tylko i znów się w niego wtuliła. Przymknęła oczy.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-ale chcesz odejść ode mnie więc do niego czujesz coś więcej -powiedział Przytulił ją do siebie, nie zamierzał się kłócić był by wtedy hipokrytą.
-zrobisz co zechcesz Rach ja nie będę Ci niczego utrudniał -powiedział zgodnie z prawdą.
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Pokiwała głową. Już sama nie wiedziała co i do kogo czuła. Przy każdym z nich czuła się na swój sposób wyjątkowa..
-Okej.. nie będę już tego wszystkiego komplikować..
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-dobrze Kochanie -powiedział i uśmiechnął się do nie
-może zamówimy jakieś jedzenie do łóżka ?-powiedział skoro mieli dzisiaj wolne od pracy chciał z nią spędzić jak najwięcej czasu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Rachel i Williama Levy”