Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się na jego słowa, absolutnie nie wzięła ich na poważnie, wiedziała, że i jemu było z nią dobrze w łóżku..
-Następnym razem? -zapytała z rozbawieniem i pochyliła się nad nim. Spojrzała na niego z góry..
-Nadal nie wiesz gdzie mnie znaleźć, a ja mogę unikać teraz tego miejsca.. -powiedziała machając brwiami.. Musnęła językiem jego wargi.. Uśmiechnęła się, wiadomo, że żartowała..
-Mam zaproszenie na sobotę do mojego kumpla na imprezę.. Chcesz pójść? - zapytała.. -Chociaż wtedy jest szansa, że poznasz moje prawdziwe imię.. -powiedziała i zaśmiała się.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj Kochana..jak dotąd cie nie szukałem i sama sie natrafiłaś..wiec sądze, ze moze wies.z..jeszcze mnie spotka to szczęście - zasmial sie.Przejechal reka po jej tali sobie.
-Ach..i teraz ma dylemat..no, no, no...dam ci znac..jak zlatwie sobie zastepstwo w lubie to chetnie.. - powiedzial
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Yhmm.. brzmi jak jakieś przeznaczenie.. - zaśmiała się.
-Ahhh No tak.. - powiedziała I spojrzała w jego oczy..
-jak nie załatwisz zastępstwa to wpadnę po ciebie z drodze z imprezy.. - pomachała brwiami. Wpila się ostro w jego usta.

Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-jasne..tak tez moz ebyc - powiedział i odwzajemnił pocąłunek namietgnie.
-to co?O ile no coz..ochote mam na ciebie zawsze ale cpoz..moj przyjaciel juz spi..wiec my chyab tez powinnismy - zasial sie i
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzała na jego chuja oklapniętego..
-Pewnie.. idźmy spać.. rano najwyżej.. obudzę cię czymś miłym.. - zaśmiała się..
Cmoknęła jego usta a potem ułożyła się wygodnie..
-Dobranoc.. -No i poszli spać..
A rano szybki numerek.. I ona w końcu poszła do domu.
Umówiła się z nim na imprezie? Czy jednak ma iść sama?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ohoho..no prosze..le uwazaj bo sie jeszcze przywyczaje i bede cie tu wiezil - puscil jej oczko.
No mogli sie umowic..tzn dal jej znac ze sie chwile spóźni ale bedzie ok 22 powiedzmy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wrócił do domu od Kylie.Od razu sie rozebral i poszedł spać.Jutro czekała go i tak w końcu robota
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wytarłam się i wzięłam swoje rzeczy przyszliśmy do sypialni i położyliśmy się spać. Od razu zasnęłam sex i alko zrobił swoje
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

On tez od razu padł.W koncu juz było nad ranem.A do tego wiaodmo..jak to po imprezie.a jeszcze byl zaspokojony wiec juz wgl nie mial problemow z zasnieciem. Rano oczywiscie jeszcze ja przelecial, zjedli anwet jakies sniadnako, wymienili sie nuemrami i Valentina pojechala.
A po kilku dniach spakowal sie i polecial a wakacje
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Wrocił w srodku nocy do domu po spotkaniu z Kylie.Wzial szybki przysznic a potem posze do wyra spac
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

przyszedl do siebie.Odlal sie ejszcze rozberal o bokserek i wlanal do lozka.Od razu zasnal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Davida Hudsona”