Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Patrzył na nią jak mu obciągała.. strzelił jej więc kilka fotek z jego chujem w jej ustach...
-Ahhh, odealne te zdjęcia teraz...- wyszczerzył się.. przytrzymał jej głowę mocno na swoim kutasie i jak się zaslinila to cyknął fotkę, kolejna, jak go wypuściła z ust i ociekał silną..
-ooo tak idealny widok...- mruknął do niej.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-idealnie do siebie pasujemy Kochanie -powiedziałam i znowu wsunęłam głęboko jego kutasa prawie się nim dławiąc. Masowałam ręką jego jajka. Byłam nakręcona, uwielbiałam spędzać z nim tak poranki.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-Ahhhh.. - Jęknął, przytrzymał jej głowę mocno na kutasie i dopiero jak już nie mogła zaczerpnąć tchu to ja wypuścił..
-Oo kurwa tak.. boska jesteś...- zamruczał nakręcony.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Lizałam jego kutasa po całej długości, patrząc na niego. Uwielbiałam sprawiać mu przyjemność. Czułam jak robię się mokra i napalona na niego. Wsunęłam go znowu głęboko i zaczęłam mu bardzo intensywnie obciągać.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Patrzył na nią jak mu obciąga, uwielbiał ten widok..
-Ooo kurwa, boska jesteś, kochanie.. - wydyszał, czując jak jego kutas reaguje na jej języczek i gardełko.
-Bierz go głęboko.. - mruknął, znów ją docisnął mocniej do siebie.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Wsuwałam go głęboko prawie się nim dławiąc. Nie przestwałam chciałam dać mu jak najwięcej przyjemności, kręciło mnie to , że mogę go tak zaspokajać. Byłam napalona jak zawsze przy nimi. Intensywnie mu obciągałam.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Uwielbiał jak to robiła w ten sposób, jego kutas już całkowicie sterczał, a on był napalony na nią jak zawsze..
-Ooo tak, Ana. Jesteś najlepsza.. - wydyszał, patrząc na nią, jak się ślini, jak się dławi.. Znów przytrzymał ją za gardełko i posuwał je szybko, ładując się w nie mocno kutasem, pojękiwał pod nosem..
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Czułam jak jego kutas obija się o ściankę mojego gardła z każdym jego pchnięciem byłam coraz bardzie zaśliniona. Moje ciało drżało od pobudzenia i nakręcenia. Oblizałam jego główkę i spojrzałam na niego
-zerżnij mnie Royce -jęknęłam byłam cholernie nakręcona.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Chwilę jeszcze ja tak pierdolił w gardełko, a potem przyciągnął ją do siebie i pocałował ostro jej usta, złapał ją za szyję i pociągnął na łóżko.
-Wypnij się.. -wydyszał i jak to zrobiła, to złapał za jej biodra i wsunął kutasa w jej cipe. Zaczął od razu ostro się w niej poruszać.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Czułam jak rozpycha się w mojej cipce. Zawyłam z rozkoszy byłam głośna.
-och tak bosko !-jęczałam moja cipka coraz mocniej posłowała na jego sprzęcie. Moje ciało drżało, byłam napalona i spragniona orgazmu.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

A on jak opętany posuwał ją mocno i wchodził w nią po same jaja, obijając się nimi o jej tyleczek. Strzelał jej klapsy, nie umiał się opanować..
-Ooo tak, Małą.. właśnie tak...- mruczał pod nosem.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Było mi tak dobrze, jęczałam i wyłam z rozkoszy jaką mi dawał. Moje ciało płonęło na mojej skórze pojawiły się krople potu, serce waliło mi jak szalone. Nie wiele potrzebowałam by kolejny raz szczytować
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Uwielbiał jej ciałko i to jak na niego reagowała. Poczul jej rogaxm wyraźnie, po czym jeszcze kilka mocnych pchnięć i zalał jej szparke swoim nasieniem..
-Boska...- mruknął zadowolony.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-jak dobrze!wyłam z rozkoszy. Moje ciało wygięło się w łuk. Poczułam jak Royce dochodzi we mnie
-idealnie Kochanie -powiedziałam pocałowałam jego usta
-mam ochotę na jakieś jedzonko na mieście -puściłam mu oczko
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Uśmiechnął się do niej..
-To zaraz się zbierzemy i pójdziemy gdzieś na miasto...- powiedział miło.
-Poki co to prysznic nam się przyda...- zaśmiał się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Any de Armas”