Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

Rano wstała wzięła szybki prysznic wyszykowała się i zeszła na dół zrobiła sobie śniadanie zaparzyła kawę i usiadła do stołu. Jadła i przeglądała social media
Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

Po śniadaniu ogarnęła dom , wzięła szybki prysznic i wyszła z domu.
Awatar użytkownika
35 lat
183 cm
GOSLING CONSTRUCTION
Architekt
singiel
Tree Hill

Post

Zaskoczyła go tym pocałunkiem, ale pozytywnie oczywiście. Była śliczna dziewczyna.
-Hmm, chyba nie te drinki mi teraz w głowie...- zaśmiał się.. przyszli do salonu, to sobie siedli od razu na kanapie, i oddali się przyejmniejszemu zajęciu, czyli póki co.. intensywne pocałunki.
Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

Usiadłam sobie na nim okrakiem i całowałam się z nim bardzo namiętnie
-masz rację teraz czas na coś innego -powiedziałam pozbyłam się jego koszulki zaczęłam całować jego szyję , klatę tyłeczkiem ocierałam się o jego krocze.
Awatar użytkownika
35 lat
183 cm
GOSLING CONSTRUCTION
Architekt
singiel
Tree Hill

Post

Usmiechnal się pomiędzy pocałunkami, pomógł jej że swoją koszulka i patrzył na jej śliczne ciało. Nakręcała go tym ocieraniem się.
-ahhh, Kylie...- mruknal pod nosem. Teraz on sięgnął po jej koszulkę i podnicagnal ja w górę.
Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

Pomogłam mu pozbyć się swojej koszulki, zsunęłam z siebie spodenki i majtki. Rozpięłam jego rozporek, wyciągnęłam jego kutasa, zaczęłam mu chwilę obciągać po czym wskoczyłam na jego kolana. Nabiłam się na niego i zaczęłam go dość ostro ujeżdżać, byłam napalona na niego.
Awatar użytkownika
35 lat
183 cm
GOSLING CONSTRUCTION
Architekt
singiel
Tree Hill

Post

Była bardzo szybka w tym wszystkim, więc po chwili już go ujeżdżała dziko..
-Ahh, boska jesteś. - mruknął, widząc jej wysportowane ciałko, jej pełne piersi. ścisnął je w dłonie i potarł sutki.. ładnie sterczały..
-Gumka? - zapytał, bo nie założyli kondoma, a jednak wolałby by dzieci z tego nie było xD
Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

-nie trzeba, biorę tabletki -powiedziałam i nie zwalniałam byłam mega napalona. Nabijałam się ochoczo na jego sztywnego kutasa, głośno pojękiwałam. Było mi cholernie dobrze.
Awatar użytkownika
35 lat
183 cm
GOSLING CONSTRUCTION
Architekt
singiel
Tree Hill

Post

Poruszała się na nim obłędnie więc napawał się tym widokiem, w końcu jednak złapał ją mocno w pasie i podniósł do góry, po czym ułożył ją na kanapie, by być górą, i teraz on zaczął ostro pracować bioderkami. Dawno się nie pieprzył z nikim, więc czuł, że to będzie szyba akcja. Dyszał już coraz głośniej i częściej.
Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

Jęczałam coraz głośniej kiedy zmienił pozycję nie wiele mi brakowało by szczytować
-och tak Henry!-krzyczałam było mi mega przyjemnie
-jesteś najelpszy-moje ciało drżało od porządnego orgazmu
Awatar użytkownika
35 lat
183 cm
GOSLING CONSTRUCTION
Architekt
singiel
Tree Hill

Post

Poczuł jej orgazm intensywnie na swoim kutasie, westchnął pod nosem, po czym szybko z niej wyszedł i spuścił się na jej brzuch z głośnym jękiem przyjemności. Nie do końca ufał tabletkom xD Spojrzał na nią z góry i padł na kanapę głośno oddychając.
Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

Patrzyłam na niego jak dochodzi. Oblizałam jego kutasa po chwili starłam z siebie jego spermę i usiadłam na kanapie
-takie zakończenie dnia idealne -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
35 lat
183 cm
GOSLING CONSTRUCTION
Architekt
singiel
Tree Hill

Post

-żebyś wiedziała...- powiedział do niej wesoło. Nie spodziewał się ze zalicza od razu lozko tego dnia.. ale mile to było zaskoczenie. Spojrzał na nią i pocałował jeszcze raz jej usteczka. Uśmiechnął się..
-To co? Teraz po drinku się napijemy? - zaproponował miło.
Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

-pewnie -powiedziałam po pocałunku
-na jakiego drinka masz ochotę ?-spytałam i podeszłam do barku
Awatar użytkownika
35 lat
183 cm
GOSLING CONSTRUCTION
Architekt
singiel
Tree Hill

Post

-Whisky z lodem, gin z tonikiem, albo wódka z sokiem.. co tam masz...- powiedział do niej miło. Zalozyl bokserki i siadł na kanapie. Patrzył na nią jak się krząta po pokoju, taka nagusieńka.. wyglądała cudownie, miała piękne ciałko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Kylie Sinclaire”