lat
cm

Post

zoey siedziala na karuzeli, konkretnie to na koniu. oczywiscie wylaczonej bo o tej porze zupelnie nikogo tu nie bylo. w zasadzie nie wiedziala czemu ona tu wciaz siedzi, chyba miala troche depresje.
mów mi:
lat
cm

Post

Albert trafil tutaj,chociaz sam nie wiedzial po co i co tu robil. Troche bolala go glowa i byl nieco pijany,ach,te jego kolorowe srody.
-Zoe!-zawolal,widzac dziewczyne. Przynajmniej mial nadzieje,ze to ona,bo w tym swietle nie byl juz niczego pewien. Podskoczyl do niej,okazalo sie ze to jednak ona,na szczescie. Przysiadl sie do niej na tego konia,z tylu.
mów mi:
lat
cm

Post

ucieszyla sie widzac alberta bo chociaz byl nieco zbyt zywiolowy i nie wiedziala zazwyczaj jak sie do niego obnosic to go uwielbiala chociazby za to ze byl jedna z dwoch osob ktore tu znala. albo trzech. nie pamietala sama. - albert, idioto, wystraszyles mnie - obrocila sie przez ramie zeby na niego spojrzec.
mów mi:
lat
cm

Post

-Wcale nie jestem idiota,nie badz niemila,Zoe-usmiechnal sie do niej i podniosl nieco,zeby pocalowac ja w nos,ot tak. Wyszczerzyl sie jeszcze szerzej-Co tu robisz,hm? Zaprzyjazniasz sie z tym koniem?-zapytal.
mów mi:
lat
cm

Post

-juz sie zaprzyjaznilam - pokrecila glowa ze smiechem. - chyba cie boli glowa - powiedziala, majac na mysli jego wymysly. usmiechnela sie do niego. - nic takiego. to znaczy nic takiego tu nie robie. zreszta sama nie wiem. hm. a ty?
mów mi:
lat
cm

Post

- Tez nic, w zasadzie. Wracam z klubu. Chyba jestem troche pijany. - zeskoczyl z konia. I podal jej dlon. - Chodz, odprowadze cie do domu, to znaczy do twojego.. już pozno, nie wypada tu siedziec, wiesz? Dbam o twoja reputacje.
mów mi:
lat
cm

Post

-ale z ciebie dzentelman - zauwazyla rozbawiona. chwycila jego dlon i rowniez zeszla z konia. poszli do niej. zaczne.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No więc w jakiś skomplikowany sposób tu trafili. Rozejrzała się wokól jakby czegoś szukała, mniejsza że tak nie było. xD
Candice Miller • 20 lat • Studentka
Znam: Edward, David
telefon / mail / icq
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

To prawie jak magia jak się tu znaleźli xd
-No wsiadamy...-spojrzał na nią - i tylko mi nie mów że sie boisz...
znam: Adriannę,James C.,
Nikki,Candice,
ubranie

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przypomniała mi się świąteczna reklama Coca Coli xD Rzuciła na niego spojrzenie z lekkim fochem xD i dodała: - Ty pierwszy.
Candice Miller • 20 lat • Studentka
Znam: Edward, David
telefon / mail / icq
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Nie nie nie... Wewnętrzny rycerz mówi kobiety pierwsze-powiedział i tak machnął łapkę jak lokaje w starych filmach xD
znam: Adriannę,James C.,
Nikki,Candice,
ubranie

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No to weszła, a co się będzie. Odwróciła się lekko i dorzuciła: - Chodź rycerzu. - Z lekko... sarkastycznym uśmiechem.
Candice Miller • 20 lat • Studentka
Znam: Edward, David
telefon / mail / icq
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Już ide moja pani- powiedział i ryknął śmiechem i wsiadł do karuzeli xd
znam: Adriannę,James C.,
Nikki,Candice,
ubranie

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Na jej twarzy przez chwilę zagościła jedna wielka konsternacja. - Mogę Cię o coś spytać? - W końcu z siebie wydusiła. - Jak ja z Tobą wytrzymuję? - Dodała z szerokim uśmiechem widząc głupkowate spojrzenie jednego faceta obok. xD
Candice Miller • 20 lat • Studentka
Znam: Edward, David
telefon / mail / icq
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”