ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wolała szybciej tam być, a co za tym idzie szybciej wrócić. Zjechała z głównej drogi na jakąś poboczną, nią o wiele szybciej można było trafić do szpitala. Ot, skrót. Wąska droga, dwa pasy - jeden na każdy kierunek jazdy. Droga była prawie prosta przez całą jej długość, więc Kim pozwoliła sobie trochę przyspieszyć.
Kimberly Carter - 21 lat - Stażystka na ortopedii
Znam: William, Skills, Enrique, Alex, Candy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nagle z boku wyskoczył jakiś samochód i z impetem uderzył w samochód Kim... wytracając go z drogi w spychając na pobocze...

Kobieta, uderzyła głową o kierownice, przy hamowaniu i straciła przytomność...
porywacze wywlekli ja z samochodu i zabrali do swojego... była poturbowana i nie przytomna...

zostawili pasażera, nim się nie interesowali

odjechali szybko, nie zostawiając tym razem prawie żadnych śladów ... prawie...
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Po chwili dopiero do mnie dotarło co się stało wysiadłem z auta ale porywaczy już nie było widać wsiadłem za kierownice i pojechałem na posterunek
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „DROGI”