Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przyjechałem do szkoły zaparkowałem i poszedłem do swojego gabinetu... Dziś był dzień bez treningu ale ponieważ potrzebny był nowy nabór więc przygotowałem ogłoszenie...
Lucas Scott - 24 lata *** *Brian Johnson - 17 lat* *** Charlie Pace - 22 lata
trener kruków******** * *****Koszykarz***** * ********Muzyk i diler
Rachel Berry - 18 lat *** *June Phigg - 23 lata* *** Lauren Gottlieb - 19 lat
Singer and Cheerios****** * *****dziennikarka***** * ******Dancer and Student
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy wszystko pozałatwiałem... zebrałem sie do wyjścia...
Lucas Scott - 24 lata *** *Brian Johnson - 17 lat* *** Charlie Pace - 22 lata
trener kruków******** * *****Koszykarz***** * ********Muzyk i diler
Rachel Berry - 18 lat *** *June Phigg - 23 lata* *** Lauren Gottlieb - 19 lat
Singer and Cheerios****** * *****dziennikarka***** * ******Dancer and Student
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zapikałem do gabinetu drzwi były zamknięte więc poszedłem do wyjścia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyjechałem do szkoły, wziałem po drodze kupiłem sobie jakieś drożdzówki, przyszedłem do gabinety wstawiłem ekspres na kawe a poem a kawą w ręce przegladałem prase codzienną.
No i zonk zobaczyłem ogloszenie matrymonialne Niejakiego Christiana Greya, ale gęba była Dawida i wiedziałem, że to nie może być przypadek... Zadzwoniłem do firmy której rzekomy szef sie hajtał i podając się za Skillsa umówiłem się na spotkanie z Greyem w celu sponsoringu drużyny koszykówki. Od każdy powód dobry...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zrobiłem co trzeba a potem postanowiłem pojechac i rozmówic się z debilem Dawidem raz na zawsze
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wychodziłam dzisiaj dość późno ze szkoły bo było po 19, przyszłam do gabinetu. Zobaczyłam swojego chłopaka jak coś tam pisze na tablicy i przegląda filmik z meczu.
-hej Przystojniaku -zamknęłam za sobą drzwi , rzuciłam torbę na podłogę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tak...Luke pewnie poleciał do domu do swojej familii a Nate nie mając co robic to tam jeszcze przegladał to i owo i obmyslał strategie jakies itp.
-Oo hej Skarbie.. - powiedział usmiechając sie na jej widok.Podszedł do niej i dał jej buziaka.
-A co ty tu robisz? - zapytał bo w sumie zaskoczony był troche jej wizyta tutaj o tej porze.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-skończyłam niedawno zajęcia i pomyślałam , że tu jeszcze jesteś , bo mam ochotę na Ciebie -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-co powiesz na to żeby zająć się swoją dziewczyną ?-pocałowałam zachłannie jego usta.
-stęskniłam się za Tobą -uśmiechnęłam się figlarnie , ostatnio mieliśmy mniej czasu dla siebie , ja miałam szkołę i treningi , a Nate pomagał bratu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jak to?Dopiero teraz? - zdziwił sie lekko.
-Co tak długo? - zapytał Nate.
-Hmm..a jakby tu był ten rugi Scott to co bys zorbiła? - zasmial się Nate i zastopował sobie tamm mecz, rzucił pisaka od tabliczy i objął ja w pasie.
-Hmmm.... zdecydownie chyba moge sie zając swoje dziewczyną.. - pokiwałg głową.
-zamknęłas drzwi na klucz? - zapytał i całował ja po szyjce już
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-mamy zajęcia dodatkowe przed styczniowymi egzaminami -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-pewnie Twój brat by mnie pogonił -zaśmiałam się i zaczęłam pozbywać się jego ubrań.
-zawsze zamykam żeby nikt nam nie przeszkodził -uśmiechnęłam się do niego.
-a teraz potrzebuję , żebyś mnie zerżnął Kochanie -rozpięłam jego spodnie i zsunęłam je z niego razem z bokserkami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no tak..to sie ucz pilnie bys nie oblała - powiedział kiwając głowa.
-Oj..i to jak - zasmiał sie też.
-Ohoho...szybko działasz - powiedział widząc jak sie juz do niego dobiera.
-To good - ocałował ją.
-No i jak tu cie nie kochać - zasmial sie po jej ostatnich słowach.Jego fiut juz był praktyczne gotów.jemu nigdy nie trzeba było wiele.
Pchnął ja lekko na biurko i ustawił tyłem do siebie.Zsunął z niej spodnie /lub podwinął kiecke jak miała i zsunął rajstopy/ a potem tez i majteczki.Klepnął ja w ten sexy tyłek.
-Normlanie bosko - stanął za nią.Rozsunął jej nogi sowimi nieco po czym zaczał pwooli sie zagłebiac w jej ciasna cipke
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie bój się zdam -zaśmiałam się. Oparłam dłonie o biurko.
-uwielbiam kiedy wiesz czego chcesz Kochanie -jęknęłam kiedy wszedł we mnie.
-brakowało mi Ciebie , właśnie tego potrzebowałam -powiedziałam i wypięłam się bardziej w jego stronę. Zacisnęłam dłonie na blacie biurka , poddałam się tej cudownej chwili.
-dużo masz jeszcze roboty ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ja zawsze wiem czego chcę..a jesli chodzi o Ciebie to już w ogóle - odparł Nathan.
-Boże..ales ty ciasna..idealna - oj no nie rozgrzana jeszcze całkiem to i ciasniejsza.ueilbiał t.Z kazdym ruchem zaglebiał sie w nia coraz bardziej.Złapala monciej je bioderka rękami.
-Ciii...potem pogaadamy o pracy - pochylil sie i pocałował kilka razy jej szyjkę
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL HIGH”