ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek Containment to produkcja opowiadająca o groźnej epidemii, która wybucha w Atlancie. Kwarantanna sprawia, że ludzie muszą walczyć o swoje życia, a lokalne i federalne władze rozpoczynają poszukiwania szczepionki. Głównym bohaterem jest oficer policji Lex Carnahan. Dowiaduje się on, że jego dziewczyna (Jana) oraz najlepszy przyjaciel (Jake) zostali zamknięci w obszarze kwarantanny, i desperacko stara się im pomóc.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

zaczełam ogladac ale chyba tykko 2 odcinki bo sie okazlao ze serial nie ebdzie i tak mial nastepnego seoznu wiec..nie ma sensu stwierdziłam.. Ale Jake...mmm...ciasteczko xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

No dla mnie serial świetny , nie wiem dlaczego go usuwają , lepiej by było skasować TVD albo orginalsów , bo z tego co czytałam to już z oglądalnością u nich strasznie kiepsko.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Mi także , serial bardzo się podoba. Żałuję , że go kasują , bo widać , że mają pomysł na fabułę. A Jake wymiata , jak dla mnie bardzo dobry aktor jeden z niewielu jeśli chodzi o seriale.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Octavia Blackburn pisze:TVD albo orginalsów , bo z tego co czytałam to już z oglądalnością u nich strasznie kiepsko.
nie wiem jak z gladalnoadcia ale..no TVD moga usuwac..wisi mi to..ale TO ja tam lubię :P niemnij no tak..czsto tak jest ze wiekszosc nowcyh ciekawych serili kasuja po 1 sezonie a inne stare co dupy trzymaja :/
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Ponoć ostatnie tygodnie to tragedia z oglądalnością tych seriali , tak czytałem. Jeszcze nigdy tak źle nie było więc powinni zakończyć , uważam , że TVD skończyły się z odejściem Eleny , po mimo że wkurzała sporo osób , to ten serial jakoś się kręcił bez niej to już dno.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

ja nie znosilam Elelny..teraz jedyne co fajne to Enzo w tym serilu i nic poza tym.. ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”