Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to dobrze -powiedziałam i zaczęłam się do niego dobierać. Błądziłam rączkami po jego nagim ciele
-mam nadzieje, że sąsiedzi nie podglądają -spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się..
-No ja też mam taką nadzieję..-powiedział, a potem wciągnął ją taką nagą na siebei i pocałował jej usta namiętnie, przejechał dłonią po jej pięknym ciałku i ścisnął jej tyłek.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Znalazłam się na nim. Spojrzałam w jego oczy. Pocałowałam czule jego usta , a po chwili nabiłam się na niego i zaczęłam się na nim poruszać. Oparłam dłonie na jego torsie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmeichnął się do niej, odwzajemnił jej pocałunek, a potem już podziwiał sobie jej ciałko na nim.. Zaciskał dłonie na jej bioderkach, czy tyłeczku i całował jej usta zachłannie. Podobało się mu co ona z nim robi.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oparłam dłonie mocno na jego torsie i zaczęłam coraz szybciej się na nim poruszać. Odchyliłam głowę do tyłu i chicho pojękiwałam z rozkoszy. Było mi z nim idealnie , jego dotyk sprawiał mi wiele przyjemności
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oddał się zupełnie temu, co ona robiła. Była idealna w tych swoich ruchach..
-Ooo tak, mała..-wzdychał sobie tylko pod nosem..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Poruszałam się na nim dość intensywnie czułam jak nabijałam się na niego po same jajka , czułam że nie wiele brakuje mi do spełnienia. Pochyliłam się nad nim i zaczęłam całować namiętnie jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniał jej pocałunki zachłannie i błądził dłonią po jego ciałku.
-Uwielbiam Cię, kochanie..-powiedział do niej i uśmiechnął się. Podniecała go cholernie i było mu z nią dobrze.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Ciebie Royce -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Błądziłam rączkami po jego klacie nie zwalniałam swoich ruchow.
-jesteś boski -powiedziałam i wpiłam się bardzo namietnie w jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ty też..-powiedział i uśmiechnął się do niej Idealnie się na nim poruszała, wiec jemu sie to bardzo podobało.
-Mocniej, kochanie..-mruknął, ujął jej biodra i trochę jej pomógł.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oparłam się mocniej na jego torsie i nabijałam się na niego do samego końca. Pojękiwałam z rozkoszy , strasznie kręcił mnie ten facet
-Kocham Cię
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja Ciebie też.. - Powiedział i uśmiechnął się do niej szeroko, ujmował jej biodra a po chwili ujął je mocno, podniósł się do góry i ugial nogi w kolanach. Zaczął ja posuwac od dołu.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Złapałam się go mocno , żeby z niego nie spaść kiedy zaczął posuwać mnie od dołu. Jęczałam z rozkoszy bardzo głośno , poddałam się chwili było idealnie, mocno wbijałam paznokcie w jego ciało
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

No to jechał i jechał, coraz szybciej i mocniej, aż obje doszli. Zalał jej cipkę swoim nasieniem obficie, a potem przyciągnął jej twarz za włosy i wpił się ostro w jej usta..
-Uwielbiam Cię..-powiedział, zrzucił ją z siebie i pochylił się nad nią, poruszał nadal mocno biodrami, chciał by doszła jeszcze raz. Był mocny i gwałtowny.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Ciebie Kochanie -powiedziałam i po chwili znowu zaczęła się ostra jazda tym razem leżałam na leżaku , a on pochylał się nade mną.
-o tak Royce!-jęczałam coraz głosniej , oplotłam go nogami w pasie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Prince`a Royce'a”