Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Uchyliłem lekko drzwi i zerknąłem do środka.Było pusto.Wepchnąłem tak Alex po czym wszedłem za nia i zamknąłem za nami drzwi na klucz.Cóz może łazienka damska to niezbyt wyszukane miejsce ale...w tej chwili miałem to gdzies.Chwyciłem dziewczynę za biodra i uniosłem sadzając na blacie obok zlewów.Znów przywarłem do niej mocno ustami całując ją baardzo namiętnie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spojrzałam na Michaela i zaczęłam odwzajemniać jego pocałunki znowu zabrałam się za jego koszulę oplotłam go nogami w pasie by go do siebie przybliżyć
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Co prawda gdzieś tam na dnie świadomości wiedziałem, że to nie jest za mądre corobimy ale jakoś mało mnie to w tym momencie interesowało.-Zszedłem pocałunkami na jej szyję odgarniając włosy do tyłu.Jedna dlonią gładziłem jej udo a drugą pieściłem jej pierś
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oparłam głowę o lustro gdy zaczął całować moją szyję było mi cudownie rozpięłam do końca jego koszulę i ściągnęłam ją z niego dłońmi błądziłam po jego ramionach i plecach czułam jak robi mi się gorąco z każdą chwilą rozpalał moje zmysły
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Byłem coraz bardziej na nią napalony.zwinnie zdjąłem z niej bluzke i przeszedłem pocałunkami na jej dekolt i piersi pieszcząc je przez materiał stanika..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oddawałam się jego pocałunkom przez przypadek ręką odkręciłam wodę w kranie nie przejęłam sie tym za bardzo dłońmi zaczęłam rozpinać jego spodnie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Też nie zwróciłem uwagi na lejąca się wodę.Nie to mi teraz było w głowie.Wsunąłem jedną rękę pod jej spódniczkę i zacząłem masować mocno jej udo od wewnatrz.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Rozpięłam jego spodnie i zsunęłam je z niego całowałam łapczywie jego usta dłonie wsunęłam w jego bokserki i zaczęłam pieścić jego członka z każdą chwila pragnęłam go coraz bardziej ta cała sytuacja jeszcze bardziej mnie nakręcała
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ochhhh - wyrwało mi się kiedy poczułem jak pieści moja męskość.Zsunąłem stanik z jej piersi i zacząłem ssac jej sutki.Z każda chwilą mój członek stawał się coraz większy i twardszy.Dłoń z uda przeniosłem pod materiał jej majteczek pieszcząc jej szparkę
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Głośno westchnęłam czując jego pieszczoty przez moje ciało przeszedł przyjemny dreszczyk nie przestawałam go pieścić całowałam łapczywie jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Nie potrafiłem sie już dłużej opanować.Wziąłem jej dłoń z moich bokserek, zsunąłem je po czum jednym szybkim ruchem zerwałem z niej bieliznę i wszedłem w nią..wydając głośny jęk
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zawyłam gdy we mnie wszedł wbiłam pazurki w jego plecy zaczęłam całować jego szyję było mi cudownie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Poruszałem się w niej coraz szybciej wchodząc oraz głębiej.Ruchy były mocne i zdecydowane.Serce waliło mi jak oszalałe.Dłonią pieściłem jej pierś
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Co jakiś czas pojękiwałam z rozkoszy jaką mi dawał pieściłam dłońmi jego rozpalone ciało uniosłam głowę i spojrzałam w jego twarz na mojej twarzy malowało się zadowolenie oplotłam go nogami w pasie by go do siebie przybliżyć delektowałam się każdym jego ruchem który rozpalał moje zmysły
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”